Що потрібно знати при оформленні туристичних страхівок

Що потрібно знати при оформленні туристичних страхівокЯкщо ви їдете по путівці, то про страховку вам турбуватися не потрібно. Типово фірми зроблять вам найпростіший, але обов’язковий поліс, який вимагають у посольствах. А у випадку самостійної поїздки питання про страхування лягає на ваші плечі.

Обов’язкова медична страхівка покриває витрати на надання медичної допомоги. Звісно, якщо ви раптово підхопили грип чи отримали травму, вам можуть відшкодувати витрати на лікування. Та слід зауважити що на хронічні захворювання страховий поліс не поширюється.

Давайте більш детально розглянемо страхові поліси, існує кілька видів медичних страховок. Якщо у вас простий туристичний медичний поліс, то вам нададуть невідкладну допомогу. За бажанням клієнта можна додати до нього медико-адміністративні послуги (приїзд родича, квиток в Україну на найближчу дату).

Наприклад, медична страхівка з покриттям на сумму 30 тис. євро включає в себе госпіталізацію в місцеву лікарню, операцію (при необхідності), а також оплату ліків.

Страхівка від нещасного випадку — ще один вид розширеної медичної страхівки. Він припускає оплату витрат на лікування за кордоном, а також по поверненню додому. Вам можуть відмовити у виплаті, якщо буде встановлено, що під час нещасного випадку ви були в нетверезому стані або порушили закон.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19