Екскурсії по Варшаві

Екскурсії у Варшаві

Екскурсії по Варшаві

Столиця Польщі — Варшава — красиве гостинне місто. За якої б причинами ви не опинилися у Варшаві, вас скрізь зустрінуть привітні доброзичливі люди. І якщо вже ви опинилися в цьому прекрасному європейському місті, вам обов’язково треба відправитися на екскурсію по Варшаві, щоб скласти про місто свою думку. Варшава неодмінно здивує вас різноманітністю вражень. А досвідчені екскурсоводи, які пропонують свої послуги, розкажуть вам докладні та цікаві історії про своє місто.

Однією з найбільш важливих та цікавих екскурсій по Варшаві екскурсоводи вважають пішохідну прогулянку по Старому місту, Ринковій, Замкової площі, Барбаканом  та Новому місту. Тут вам розкажуть історії про життя польських королів, простих жителів, їх нелегкій боротьбі, руйнуванні та відновленні міста, покажуть дивовижні старовинні будівлі, яким зовсім не так багато років, як здається.

В одній з екскурсій по Варшаві ви відвідаєте Палац Культури та Науки, прогуляєтеся по красивій Театральній площі — центрі культурного життя міста. Тут ви побачите один з найбільших в Європі Великий театр з красивою колонадою.

Крім піших екскурсій по Варшаві вам неодмінно запропонують автобусні поїздки. Їх маршрути приблизно однакові, але в такій екскурсії по Варшаві у вас більше часу та можливостей оглянути визначні пам’ятки міста, його околиці, відвідати чудові палацово-паркові ансамблі.

Ну і, звичайно, найбільш зручною та комфортною формою подорожі по місту є екскурсія по Варшаві на автомобілі. У цьому випадку ви маєте можливість вільно переміщатися по місту, довше оглядати пам’ятки які найбільш сподобалися, оглянути Варшаву з нового моста на Віслі, проїхати по широким проспектами цього чудового міста. Наданий вам ерудований екскурсовод в цікавій формі розповість безліч подробиць з історії Варшави та її жителів. На автомобілі дуже зручно зробити екскурсії по околицях Варшави. Більшість туристичних фірм пропонує відвідати державний заповідник Кампінос, де дикі тварини мешкають в природних умовах в безпосередньому сусідстві з людиною.

Кожна туристична організація щороку оновлює свої маршрути, вдосконалює методи роботи з туристами, щоб екскурсії по Варшаві були ще більш зручні, живі та цікаві. Щоб туристам та гостям міста хотілося приїхати сюди ще не раз.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19