Типи та категорії віз

Типи польських віз

Типи польських віз

Для в’їзду та короткострокового перебування на території Польщі громадяни України мають право оформити шенгенську візу. Польська шенгенська віза дає право відвідувати інші держави Шенгенської зони. При цьому важливо пам’ятати про так званому «правилі першого в’їзду» — на територію Шенгену Ви повинні в’їхати через ту країну, посольством якої була видана віза. Порушення цього правила може спричинити проблеми в майбутньому при оформленні віз.

Польські візи бувають різних типів залежно від мети і термінів перебування в Польщі: короткострокова (тип C), транзитна (тип A і B), національна польська віза (тип D). Найбільш поширені польські візи першого типу. Такі візи бувають туристичними, діловими (бізнес-візи) та гостьовими — залежно від мети поїздки. Польські візи бувають як однократними, так і багаторазові (дозволяють необмежену кількість в’їздів до Польщі в рамках дії візи).

Скориставшись послугами нашої кваліфікованої візової підтримки, Ви отримаєте можливість оформити більшість типів віз, на різні терміни.

Типи польських віз

Робоча віза до Польщі (С05, D05, D08)
Віза використовується для довготривалого перебування за кордоном.

Види робочих віз:

—          національна (180/360 та 360/360)

—          робоча шенген віза (90/90)

Видається на основі запрошення і дає право не тільки на перебування, але й на роботу в Польській Республіці.Маючи у паспорті робочу візу слід обмежитись 4-5 поїздками.

Бізнес віза до Польщі (віза для часто подорожуючих) С04
Цей тип польської візи призначений спеціально для бізнесменів, які виїжджають в країну для вирішення ділових питань та налагодження співпраці з польськими підприємствами. Для оформлення потрібне запрошення від польської компанії-партнера та контракт.

Бізнес віза може бути від 30/90 до 90/360 –яку кількість днів поставити вирішує консул.

Якщо  Вам відкрили мінімальний термін, тоді з тим самим запрошенням та контрактом можливо повторно подати на візу.

Якщо Ви плануєте часто їздити за кордон та відвідувати інші країни шенгенської зони – Шенгенська бізнес віза саме для Вас.

 

Туристична віза в Польщу (C01)
Даний тип візи підходить для тих, хто планує відправитися в турпоїздку в Польщу, і видається тим, хто не має намірів займатися на території країни комерційною діяльністю чи працювати. Термін туристичної візи може бути від 1 до 30 днів. Підтвердженням цілей поїздки в цьому випадку служить ваучер з готелю та підтвердженням броні номера на певний період. Оформлення туристичної візи в Польщу не вимагає особистої поїздки в консульство.

 

Гостьова віза в Польщу
Цей тип візи підходить, якщо в Польщі живуть Ваші родичі або друзі, до яких хотілося б регулярно їздити в гості. Основний документ для отримання гостьової візи — запрошення від приймаючої сторони. Гостьова віза буває тільки одноразовою, і вимагає особистої подачі документів у консульство Польщі. Термін дії такої візи може варіюватися, але не перевищує 90 днів. Іноді набагато простіше відкрити бізнес візу в Польщу на 1 місяць, ніж гостьову на той же період.

 

Коли слід оформляти мультивізу в Польщу?
Якщо Ви хочете проводити багато часу в Європі, то оптимальний варіант — польська мультивіза, яка відкриває такі можливості:
• право багаторазового відвідування Польщі та інших країн Шенгену в період її дії;
• можливість перебувати в Європі від 90 до 180 днів на рік;
•  можливість самостійно визначати термін перебування в кожній країні Шенена.

 

Мультивіза вигідніше, ніж туристична і у фінансовому плані. Оформивши її раз на півроку або рік, Ви позбавите себе від необхідності оформляти кілька разів інші типи віз.

Якщо Ви вирішили відкрити робочу, шенген, бізнес чи туристичну візу — ми Вам з радістю в цьому допоможемо.

Можливо замовити як весь пакет документів: запрошення (та контракт — для бізнес візи), реєстрацію, анкету, страховку, консультації спеціаліста,додоткові документи — або якусь окрему послугу.

Також пропонуємо наступні послуги:


• професійна консультація фахівця, який підбере для Вас оптимальний варіант оформлення візи до Польщі;
• допомога в підготовці документів — надання повного списку необхідних документів, враховуючи індивідуальні вимоги до мети поїздки;
• консультація з оформлення запрошення і супутніх документів від запрошуючої сторони;
• рекомендації про подання додаткових документів;
• консультації по проходженню співбесіди в консульстві з метою отримання візи (у разі особистої подачі);
• оформлення медичної страховки;
• допомога в заповненні візової анкети, яка відіграє головну роль при ухваленні рішення про видачу візи;
• запис на співбесіду в посольство;
• подача документів у консульство без Вашої особистої присутності (за умови оформлення певних типів віз);
• отримання документів з консульства.

17 комментариев to “Типи та категорії віз”

  1. Лілія:

    Доброго дня,

    Маю питання: я маю польську візу — від 10-08-14 до 13-08-15, тип «С», ціль видання 07, кількість в їздів — «MULT», сумарна тривалість перебування — 90 днів. Питання: чи я маю право перебувати в Польщі 90 днів протягом перших півроку від початку терміну дії візи і ще 90 днів в наступні 6 місяців?

    Дякую!

    З повагою,

    Лілія

  2. Тетяна:

    Добрий день!!! Скажіть будь ласка чи можу відкрити польський шенген на основі того що моя бабуся переселенка з Польщі. Які для цього потрібно зібрати документи? Дякую…

  3. Ярослав:

    Добрий день! Я маю польську візу тип D, C05, чи маю право в»їзджати в інші держави Євросоюзу? Дякую.

  4. олександр:

    доброго дня. скажіть будь ласка я отримав візу D05 mult від 21.08.14.до 14.02.15 в польщі перебував з 04.09.14 по 14.12.14. час побиту 178 днів це я протягом року можу бути ці 178 днів чи від дати отримання візи незалежно чи бувя у Польщі чи ні

  5. Хриситина:

    Добрий день.Скажіть будь-ласка,в мене в Польщі проживає мій хлопець він є Поляк.Тепер він мені і дочці зробив запрошення на рік.На скільки часу видадуть нам візу і який коридор буде в мене і дочки.

    • олег:

      Я подаю документи для польськоі національноі візи. Ціль поіздки госьотьова.в мене є запрошення від воєвуди де вказано місце проживання у польщі. Питання чи потрібно мені робити страховку та довідки з місця роботи.

  6. ірина:

    привіт.незнаю навіть як пояснити,бо неможу ніде на сайтах знайти НАВІТЬ назву того, що треба!моя мама живе в Польщі, вислала мені таке собі Прохання (воно написане від руки),і каже що по ньому відкривають візу.Може хтось має якусь інформацію про таке??Наперід вдячна

  7. наталія:

    Скільки я можу перебувати в Польщі якщо в мене робоча віза а в запрошенні є коридор 1)28.05.2015 до20.10.2015 2)01.05.2016 до 25,05,2016?чи 180 днів, чи до 20 жовтня?

  8. наталія:

    Скільки я можу перебувати в Польщі якщо в мене робоча віза а в запрошенні є коридор 1)28.05.2015 до20.10.2015 2)01.05.2016 до 25052016?чи 180 днів, чи до 20 жовтня?

  9. nkvdukr:

    Добриий день! маю D-05 (180/180), чи можу одразу після закінчення подавати на С-04?

  10. Марта:

    Привіт. Скажіть,будь-ласка,у мене віза категорії Д,23,відкрита на основі карти поляка чоловіка, чи можуть бути, якісь проблеми на кордоні

    • Galia:

      В мене така віза як у вас,скажіть які умови на кордоні,що вимагають і куди з т а кою візою можна їхати,крім Польщі,?дякую

  11. Юля:

    Доброго дня! Ви пишете, що гостова віза може бути лише одноразовою. Але в мене к-сть перетинів пише MULT. Це не має значення?

  12. Нюся:

    Доброго дня! маю питання чи можна з візою D, ціль видання якої 16 працювати В Польщі?
    Дякую

  13. Galia:

    Чи можна по візі d 23 їхати в шенген країни? Які вимоги на кордоні?

  14. Коля:

    Доброго вечора у мене віза на 132 дні з 29.03.2017 по 29.09.2017 видана я перебував за кордоном з 17.06.2017 по 09.09.2017 це 84 дні чи можу я зараз відкрити якусь візу без коридору

  15. Юрій:

    Доброго дня! У мене є відкрита національна віза, мета візиту 11. Чи зможу я поїхати до батьків зараз за цею візою? Чи потрібно робити нову?(Батьки у Польщі) І чи не буде ніяких проблем на кордоні?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19