Візовий коридор

Візовий коридор

Візовий коридор

У багаторазових віз існує таке поняття, як візовий коридор. Візовий коридор, в загальному розумінні, це термін протягом якого може бути “погашена” віза. До прикладу, якщо у Вас віза з терміном перебування в один місяць, але візовим коридором в 3 місяці – Ви можете в’їхати в країну перебування в будь-який зручний час у межах візового коридору, але загальний час перебування в країні не може перевищувати одного місяця.

Для багаторазових віз, виданих в Шенгенську зону, термін візи зазвичай вважається з візового коридору. Приміром піврічні візи (6 місяців) мають фактичний максимальний термін перебування в країні 3 місяці (90 днів).

Річні візи так само мають максимальний термін перебування в межах будь-яких 6-ти місяців не більше 90 днів, тобто фактично, отримуючи річну візу, ви отримуєте візу в вдвічі менший термін, а річний термін дії – це коридор, в перебігу якого дозволений багаторазовий в’їзд в Шенгенську зону.

 

 

4 Responses to “Візовий коридор”

 1. Володимир пишет:

  Якщо ви не використали всі дні перебування по національній робочій візі, то можна відкрити візу на залишок днів – шенген (до 90 днів) або національну. Також, скористатись невикористаними днями, можна просити повну 180-дневну візу раніше.
  В даному випадку дата з якої можна просити візу вираховується так:
  Дата першого в’їзду через рік мінус дні які залишились…це правда???

 2. Gucci Outlet пишет:

  thanks, very first I got losing in coaching of 2, after that it is quite simple alternatively while i read the three or more guidance, excellent thanks!

 3. Назар пишет:

  Добрий день,якщо у мене віза на рік а коридор на 90 днів відкрито,і я просрочив коридор на місяць, але вертався літаком і мені поставили печатку виізду і все,цей паспорт і віза ще рахується дійсна ,чи його можна вже викинути???

 4. Тарас пишет:

  Добрий день чи може буди віза без коридору

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19