Міфи у вивченні іноземних мов

Міфи у вивченні іноземних мов

Міфи у вивченні іноземних мов

Дуже легко повірити в легке і швидке вивчення іноземної мови. Куди важче розбити в своїй голові міфи, в які вже, не дай Бог, повірив. Дивлячись на деякі міфи, можна подумати: «Ну хто може в це повірити ? Це ж очевидна брехня!». А з іншого боку, в це вірять, і причому люди не дурні, але, як показує практика, трішки ліниві. Для того, щоб Ви не втратили свої гроші і час, ми склали список найпоширеніших міфів у вивченні іноземних мов. Читайте прямо зараз, щоб не нарватися на неприємності.

25 кадр
Мабуть, про це чули всі. Ні? Ви не чули? Ну що ж , читайте уважно :
25 кадр — це розвод на гроші.

 
Дана методика нібито навчає всьому, чому тільки можна. Хоч кунг-фу, хоч млинці посмажити, або схуднути Ви захотіли — не важливо. Головне — дивитися їх спеціальне відео. Природньо, після перегляду ніякої магії не відбувається і людина розуміє, що даремно витратила гроші. На незалежних сайтах Ви знайдете багато реальних відгуків, хоча, звичайно, зустрічаються і з фальшиві. Такі люди заробляють на цьому міфі великі гроші, а відгуками побічно підвищують свій заробіток. Детальніше про усі ці міфи можете почитати на вікіпедії.

Спати на підручнику
Наступний міф — сон на підручнику. Такий сон не допоможе Вам зберегти свої нерви, але призведе Вашу голову в порядок на наступний день, коли Ви усвідомлюєте, що результатів ніяких немає. Однак, якщо Ви вирішите проявити старанність і спати на підручнику більше і довше, то це стане причиною виникнення стресу і розчарувань.

Спати під включений аудіозапис
Цей міф відрізняється від попереднього лише способом, але не результатами. Не вірите? — Можете перевірити, якщо не лінь. На щастя, це безкоштовно, на відміну від першого міфу

Досить поїхати в іншу країну
Ні, цього не достатньо. Поясню чому: людина, що поїхала в іншу країну — всього-навсього поїхала в іншу країну. Якщо вона не буде там дуже часто спілкуватися з іноземцями, іноземну мову знати не буде. Зверніть увагу, я сказав «дуже часто ». Практика показує, що таке «дуже часте спілкування » дає тільки перебування другої половинки у вигляді іноземця. Вам з цим пощастило?

Курс , програма або репетитор навчать мене мові, навіть якщо я не захочу
Якщо Ви не захочете вчитися — Ви не навчитеся . Чому ? — Тому що курс, програма, репетитор дадуть Вам лише 5 %, максимум 10 % знань. Інші 90%, Вам потрібно буде набрати самим. Варіант роботи «зробити завдання якомога швидше й забути (або забити) » дасть вам лише ці 5-10%. Проте якщо Ви будете виконувати завдання з інтересом і працьовитістю, Ви отримаєте свої 90 заслужених відсотків додатково до тих 10 -ти . І це не чари . Це — заслуга працьовитості.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19