Подорож до Польщі: про що варто дізнатися заздалегідь

Вирушаючи в подорож в будь-яку країну, ми як правило хочемо знати про неї якомога більше. І це цілком виправдано. А тому в цій статті ми поговоримо про те, що слід знати мандрівникам, котрі збираються з туристичною поїздкою до Польщі.

Подорож до Європи

Подорож до Європи

Польща — це серце Європи, і навряд чи з цим можна посперечатися. Це країна з самобутньою культурою, з цікавими традиціями, багато з яких близькі нам по духу… А чого варте одне географічне положення Польщі — країна лежить від моря до гір, а тому на її території можна знайти реліктові ліси, найчистіші озера, зелені луки, чудові гірські види. Також вас чекають приголомшливої краси стародавні замки, старовинні монастирі, численні історичні будівлі.

Щоб за час поїздки встигнути сповна насолодитися всім цим різноманіттям, потрібно ґрунтовно підготуватися. Добре продумайте свій маршрут і сплануйте те, яким чином ви будете пересуватися. Правильно підібраний вид транспорту дозволить заощадити чимало часу. Якщо ви будете переміщатися на поїздах, то вам, можливо, доведеться підлаштовуватися під розклад. А ось на автомобілі, наприклад, ваш маршрут буде залежати тільки від вашого бажання. Буде краще, якщо ви ще до від’їзду ознайомитесь з картами польських доріг, дізнаєтесь, які документи потрібні для оренди авто, а  може бути, навіть заздалегідь забронюєте автомобіль.

Визначтеся, що б вам хотілося подивитися найбільше. Можливо, це будуть великі міста з віковою історією та витонченими архітектурними ансамблями. Тоді почитайте в путівниках і енциклопедіях про історію польських міст, про відомі замки та музеї.

Заздалегідь зверніть увагу на дні та години роботи закладів подібного роду. А якщо ви шанувальник культурних заходів, то ви теж обов’язково знайдете в цій країні можливість провести час з користю. Перш ніж планувати поїздку, ознайомтеся з репертуарами театрів і концертних залів, почитайте новини Польщі, щоб дізнатися, що цікавого буде відбуватися в дні вашої поїздки.

Ну а якщо ви — любитель проводити час на природі, то і в цьому випадку ця країна — точно для вас! Можна орендувати невеликий будиночок на березі казкового озера і насолоджуватися дозвіллям у багаття вечорами. Можна поїхати на море і позасмагати на комфортних піщаних пляжах. А до радості любителів гірських прогулянок на півдні Польщі є Татри. Цей регіон має відмінну інфраструктуру — там для вас будуть працювати хороші підйомники, комфортні готелі за демократичними цінами, аквапарки, продумані маршрути піших прогулянок різного рівня складності. Всю цю інформацію можна знайти на сайтах міст і гмін, куди ви плануєте поїхати. Ну а зима в Татрах — це справжній рай для лижників.

А от якщо ви заздалегідь не забронювали готель — це стосується всіх регіонів Польщі — то якраз ця проблема цілком вирішувана. Готелі у цій країні відносно недорогі . І якщо ви не їдете туди під час якихось масових міжнародних заходів (наприклад, великих фестивалів або чемпіонатів), то знайти затишний номер можна прямо на місці.

Те ж саме стосується і ресторанів. Майже всі вони відрізняються демократичними цінами і відмінною якістю, так що з цим теж складнощів не буде.

Але, як ми вже сказали, способи пересування по країні, години роботи музеїв та заповідників, наявність маршрутів для піших прогулянок — ці моменти краще з’ясувати заздалегідь. Якщо ви ще до від’їзду попередньо ознайомитесь з місця, куди ви маєте намір відправитися, то вас чекає незабутня подорож по одній з найкрасивіших і гостинних країн у світі. І після такої подорожі вам захочеться повертатися туди знову і знову.

Навіть якщо у вас не вистачило часу зібрати якомога більше інформації, то ви завжди зможете це зробити прямо на місці, скориставшись Інтернетом. Щоб не залежати від дорогого роумінгу, можна на місці придбати сім — карту з підключенням до Всесвітньої мережі — тоді послуги зв’язку обійдуться вам значно дешевше.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19