Чи повинні страхові компанії повертати витрати на лікування в приватних клініках?

Ситуація в Польщі йде так, що в результаті аварії ви можете скористатися лікуванням в державних клініках, але в такому випадку ви можете прочекати в черзі кілька місяців, або скористатися послугами приватних клінік, але так ви ризикуєте не отримати відшкодування за лікування і препарати від страхової компанії.

Чи повинні страхові компанії повертати витрати на лікування в приватних клініках?

Чи повинні страхові компанії повертати витрати на лікування в приватних клініках?

Звичайно, кожна людина яка потрапила в аварію бажає якомога швидше відновити своє здоров’я і при цьому отримати якісні медичні послуги. Так чи можна вимагати компенсацію від страхової компанії, якщо ви скористалися послугами приватної клініки?

На жаль багато страхових компаній відмовляються компенсувати витрачені потерпілим гроші на лікування в приватній клініці.

Для вирішення цієї ситуації Представник Фінансовий в Польщі звернувся до Верховного Суду і попросив роз’яснити чи може потерпілий вимагати компенсацію від страхових компаній якщо він скористався послугами приватної клініки.

Верховний Суд виніс постанову в якій вказав: «Надання страховиком в рамках договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів включає в себе також виправдану і доцільну вартість лікування і реабілітації постраждалого за обслуговування в приватних клініках (ст. 444 § 1 k. c.).»

Тобто, суд виніс рішення на користь постраждалих і остається тільки радіти, що постраждалі отримали ще один сильний засіб в боротьбі зі страховими компаніями, а в першу чергу в боротьбі за своє здоров’я.

Залишити коментар:

Яндекс.Метрика
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19