Прикордонна карта

Карта прикордонного руху

Прикордонна карта

Прикордонна карта — вона ж Карта прикордонного руху, вона ж MRG

Карта MRG — це посвідчення, яке видається людям, котрі протягом 5 років прописані в 30-кілометровій зоні від кордону з Польщею. Посвідчення дозволяє перетинати кордон сусідньої держави без візи.

 Можна перетинати кордон Польщі необмежену кількість разів, але не можна заїжджати всередину країни далі ніж на 50 км або в інші країни шенгену.

152 комментария to “Прикордонна карта”

 1. Руслан:

  Добрий день скажіть які докумети потрібно на mrg вартість послуги і час за скільки буд готова карта мЧервоноград.

 2. Мар'яна:

  Добрий день. Я була завжди приписана в 30 км зоні , виписувалась у зв’язку з навчанням(гуртожиток),зараз я приписалася знову у дім батьків(тобто 30км зону),близько 2 місяців назад. Чи можливо отримати картку?

 3. Сергій:

  Доброго дня, чи можу я отримати карту МРГ, за умов що із 1994 року був приписаний у 30 кілометровій зоні, а у 2011 році змінив місце прописки у зв’язку із навчанням. Наразі знову приписаний у даній зоні але термін не склав ще трьох років.?

 4. а якщо вказали на карточці їндефікаційний код села не той що мав би бути чи це щось вплине на перетинання кордону?

 5. Доброго вечора!!!!!!!!! я здав документи на малоприкордонний рух ще вкінці січня коли я можу отримати карточку бо з початку березня я маю їхати на роботу чи встигну я забрати карточку????

 6. Оксана:

  Доброго дня !Я проживаю в 30-ти км зоні,під час навчання була виписана на 5 років,зараз надалі проживаю вдома(30 км зоні) ,чи можу зробити карточку,якщо я прописана 2.9 років ?

 7. Ростислав:

  У мене є питання! Я маю карту МПР, і проживаю у прикордонній зоні більше 15 років, 2 роки у шлюбі, але дружина не прописана у мене. І має Івано-Франківську прописку. Згідно цим, данним «якщо заявник складає заяву як чоловік або дружина чи дитина мешканця прикордонної зони, слід представити свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження (оригінал і ксерокопія) та документ, що підтверджує реєстрацію мешканця у прикордонній зоні» Я можу виробити дружині карту МПР? Чи моя дружина має в обовязковому порядку прописатися у мене? Дуже дякую.

 8. Володимир:

  Мені терміново потрібна допомога щоб стати на чергу для здачі документів на МПР

 9. Олена:

  Добрий день. Я була завжди приписана в 30 км зоні , виписувалась у зв’язку з навчанням(гуртожиток),зараз я приписалася знову у дім батьків(тобто 30км зону),близько 2 місяців назад. Чи можливо отримати картку?

 10. Іванна:

  Скажіть будь ласка чи можливо відновити згублену карту MRG? і які документи для цього потрібні? Дякую

 11. Оля:

  Скажіть, будь ласка, скільки днів можна перебувати на території Польщі по цій карті. Мені сказали 60 днів. І яку кількість разів можна перетинати кордон з такою кількістю днів? Дякую

 12. Володимир:

  Підкажіть будь ласка!Мама проживає та приписана в прикордонній 30-кілометровій зоні понад 3 років і планує робити MRG,я прописався лише цього року.Можу якимось чином я отримати картку прикордонного руху чи потрібно чекати також три роки?Дякую.

 13. Юра:

  Скільки часу можна перебувати по мрг в польщі ..будь ласка срочно

 14. ПЕТРО:

  Доброго дня.Підкажіть що робити я мав картку мпр вона закінчилась я подав документи на другу мені дали відмову і непояснили чому.що мені робити.І ЧИ МОЖЛИВА ВІДМОВА ІЗ ТОГО ЩО Я МАВ ШТРАФ ЗА СИГАРЕТИ.

 15. таня:

  Пiдкажiть, чи можу я зробити карточку мрг, якщо була приписана в 30 км зонi 5 рокiв, а зараз виписалась. Але чоловiк досi приписаний i маэ картку?

 16. Галина:

  Доброго дня , скажіть ,будь ласка,моя карта МРГ дійсна з 07,09,2014 до 07,09,2016, на сьогоднішній день я ще не пересікала границю жодного разу, чи дійсна моя карта і чи я можу перетнути кордон найблищим часом.

  Коли закінчиться термін моєї карти, протягом якого періоду мені потрібно подавати на продовження?

 17. Дмитро:

  Добрий день,я здав на картку МПР 23,минуло 2 місяці але на сайті пише що нема,що робити????

 18. Дмитро:

  Скажіть, будь ласка! Це правда, якщо я проживав у 30-кілометровій зоні, але приписався в іншому населеному пункті який знаходиться також в даній зоні, що я можу зробити карту малого прикордонного руху не чекаючи 3-ьох років??? А також, якщо я студент, чи я можу зробити карту, при подачі додаткових документів, і мені не прийдеться платити 20 євро???

 19. Ліля:

  Скажіть, будь ласка…
  Близько 5років тому у мене закінчилася строк придатності прикордонної картки, більш не робила!
  Зараз вже хочу зробити нову картка, але стару я загубила і ніяких копій її нема, нажаль…
  А кажуть що як робити другу картку, то дешевше, якщо звичайно пред’явити цю стару картку, а в моєму випадку це не можливо((
  Яка тоді ціна буде за наступну картку?
  Чи можливо якось «вони» можуть подивитись в комп’ютері що і дісно у мене була вже така карта????))

 20. іван:

  я здав документи рівно
  місяць назад на картошку коли вона буде готова?

 21. іван:

  я здав документи рівно
  місяць назад на карточку коли вона буде готова?

 22. наталія:

  скажіть будь ласка….я вже мала карточу.але вийшла заміж і поміняла вамілію і приписку. проживала в прикордонні зоні і тепер теж проживаю. чи можу я виробити собі карточку MRG .обласьть і район той самий тільки село поміняла.

 23. Олег:

  Добрий день скажіть які докумети потрібно на mrg вартість послуги і час за скільки буде готова карта місто вол-волинський

 24. Марія:

  Cкажіть будь ласка… Якщо я прописана в с.Стоянів,я підлягаю під зону прикордонного руху?

 25. оксана:

  я здала 31 травня документи на малий прикордонний рух.коли можна забрати уже готові документи

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19