Відкрито останній стадіон до Євро-2012 «Національний» у м. Варшава

У Польщі відбулася урочиста церемонія відкриття стадіону «Національний» у Варшаві, восьма та остання арена фінального турніру Євро-2012.

 

Національний стадіон у Варшаві

Національний стадіон у Варшаві

 

Національний стадіон (пол. Stadion Narodowy) — футбольний стадіон у Варшаві, побудований на місці застарілого «Стадіону Десятиліття», який довгий час використовувався як найбільший базар у Європі. Його будівництво почалося в 2009 і до кінця 2011 року він був завершений. Відкриття відбулося 16 грудня 2011. Призначений для проведення футбольних матчів, кілька з яких пройдуть в рамках чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який спільно проведуть Польща та України.
Місткість нового стадіону складає 58 000 чоловік, він обладнаний висувним дахом, який може перетворювати його в спортивний і концертний зал. Поряд зі стадіоном плани включають будівництво олімпійського плаваючого басейну з місцями для 4000 глядачів та аквапарку, готелі та конгрес-холу, місткістю парковка для 8000 автомобілів безпосередньо на території стадіону та ще 4000 на прилеглій території. Будівництво буде супроводжуватися повним відновленням сусідньої залізничної станції «Стадіон» і відкриттям нової станції метро, ​​що зв’язує область із центром міста. Оскільки ділянка — власність уряду, інвестиції будуть фінансувати ним же.

Стадіон у Варшаві

Стадіон «Національний» у Варшаві

Про збірну Польщі

29 лютого 2012 вперше на стадіоні відбудеться гра збірної Польщі, яка зустрінеться з португальцями. В рамках чемпіонату Європи національний стадіон прийме три матчі групового етапу (у тому числі матч відкриття), чвертьфінал і півфінал.

Нічний стадіон

Нічний стадіон

«Легія»

Національний стадіон не стане новим домашнім стадіоном варшавського футбольного клубу «Легія», власний стадіон якого «Пепсі-Арена» (він же стадіон Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського), піддасться реконструкції і розширенню до 33 000 місць, не закриваючись. Втім, «Легія» буде використовувати Національний стадіон для найпрестижніших матчів, перший з яких взагалі на стадіоні відбудеться 11 лютого 2012 в рамках Кубка Польщі. Противником «Легії» буде «Вісла» з Кракова.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19