Тури в Польщу

   

Я люблю Польщу

Я люблю Польщу

 

    Тури до Польщі — це відмінна можливість об’єднати найцікавішу культурну програму з активним відпочинком, особливо для тих, хто планує побувати тут у зимовий час. Адже Польща славиться своїми старовинними містами з чудовими зразками архітектури, а також приголомшливими гірськолижними курортами на всю Європу.
    Поїздка до Польщі — одне із самих веселих, цікавих, і — найголовніше — не таке вже й дороге проведення часу відпочинку. Перебування в Польщі порадує вас масою приємних вражень, але при цьому не влетить в копієчку.

    Основна частина території країни зайнята рівниною щодо невеликої висоти (висота над рівнем моря близько 200 метрів). Лише на півдні території рельєф спрямовується наверх. Уздовж південного  Польського кордону розташувалися Судетські гори та Карпати. Можна говорити про те, що країна займає вигідне географічне положення. Адже в списку з виробництва вугілля Польща перебуває на 4 місці. Клімат тут континентальний з холодними та затяжними зимами. Сніг у горах може не сходити протягом всієї зими. Таке положення сприятливо впливає на розвиток гірськолижного польського туризму.

    Самим популярним гірськолижним курортом в Польщі є Закопане. У зимовий час це місце стає другою столицею Польщі. Закопане має дуже вигідне місце розташування. Розташований курорт серед гір в улоговині, звідки туристам відкриваються прекрасні види на красиві Татри.

    Для тих, хто не бажає проводити свій час в горах, знайдеться багато інших цікавих програм для проведення часу.
Прекрасним заняттям стане вчинення екскурсій в будь-якому з культурних центрів Польщі, в таких як Краків, Варшава, Лодзь, Вроцлав, Познань. Одним словом, вибрати є з чого. Старовинні міста познайомлять вас з різноманітними середньовічними пам’ятниками, наприклад найстаріші фортеці, що збереглися з часів королів Ягеллонів. Крім зразків архітектурного мистецтва Польща багата різноманіттям національних парків, відвідати які буде дуже цікаво цінителям популярного екологічного туризму.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19