Подорож до Варшави та назад

У Варшаву, як і в багато інших міст Польщі, можна добиратися різними способами, але найбільш поширеним та цілком зручним є поїздка на автобусі. Як і у випадку з Перемишлем, для початку подорожі необхідно дістатися до Львова, де іногороднім мешканцям простіше всього відправлятися до Варшави з автостанції № 8 розташованої прямо біля центрального залізничного вокзалу міста, яка є відправною чи проміжною точкою практично всіх міжнародних автобусних рейсів зі Львова до Польщі .
Для планування поїздки необхідно уточнити автобусний розклад і в цьому вам допоможе сайт bus.com.ua, де в оперативному режимі можна також подивитися кількість вільних місць, забронювати та навіть придбати необхідний квиток.

Автобуси на Варшаву зі Львова «Polonus»

Автобуси на Варшаву зі Львова «Polonus»

Автобуси на Варшаву відправляються щоденно о 10.15, 18.35, 20.50, 22.05. Слід зазначити, що час прибуття в столицю Польщі враховує часовий пояс сусідньої держави і тому не варто забувати перевести на кордоні годинник на одну годину назад. На зворотному шляху відповідно на одну годину вперед. Автобуси, що курсують до Варшави, досить комфортабельні з працюючою верхньої панеллю приладів зі світлом та кондиціонером. Вартість квитка близько 284грн.

Автовокзал у Варшаві «Warszawa Zachodnia»

Автовокзал у Варшаві «Warszawa Zachodnia»

При посадці у Львові водіям необхідно надати для ознайомлення документи підтверджують право в’їзду на територію Польщі, тобто: закордонний паспорт і в залежності від візи супутні документи (Карта Поляка, страховка, виклик роботодавця, направлення на лікування тощо).
При перетині державних кордонів буде проведений паспортний та митний контролі. З української сторони все просто. На польській же території, при митному контролі, вам необхідно буде вийти з автобуса. При цьому працівники польської митниці вибірково перевірять вміст декількох сумок або валіз.
В дорозі буде зроблена лише одна «санітарна» зупинка в кафе біля Любліна, де можна поїсти або просто випити гарячих напоїв та безкоштовно скористатися туалетом. Тривалість такої стоянки біля 30 хвилин. Дане кафе буде єдиною зупинкою і на зворотному шляху до Львова.
У Варшаві автобус прибуває на автовокзал «Warszawa zachodnia», з якого через підземні переходи можна потрапити на автобусну міську зупинку або ж на приміську залізничну станцію. На території самого автовокзалу знаходяться пункти харчування, зал очікування, торгові точки та досить великий хостел.

При купівлі квитків до Львова можна розрахуватися кредитною карткою (наприклад, карткою від Приватбанку mastercard або visa classic). Власникам Карти Поляка знижка на міжнародні рейси не надається, як і для громадян Польщі.
На зворотному шляху в Україну водіям автобуса вже ніяких документів показувати не потрібно і на митних контролях речі не перевіряються (крім можливих окремих випадків).
У Львові автобус зупиняється на тих же автостанціях, як і при відправленні до Варшави.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19