Карта Поляка: Запис на співбесіду до консула

Запис на співбесіду до консула

Запис на співбесіду до консула

У телефонній бесіді з консулом потрібно розмовляти тільки польською мовою. Уважно прислухайтеся, що у вас запитують. Запитання всі прості, але, тим не менш, якщо у вас слабкий польський, радимо підготуватися навіть до телефонної розмови.
Черга на співбесіду на даний момент кілька місяців. Ви можете спробувати швидко підготуватися до телефонного дзвінка для запису на співбесіду, а в проміжок часу до бесіди вчити польську. Таким чином, ви заощадите свій час та швидше отримаєте Карту поляка.

Для запису на співбесіду можете самі зателефонувати у відповідне Консульство.Як правило, в консульстві телефон буває часто зайнятий, не впадайте у відчай, через 15 хвилин спробу можете повторити.

Намагайтеся вибрати вільний від роботи день, щоб ви могли відволіктися на телефонну розмову та при необхідності скористатися шпаргалкою. Якщо у вас слабкий польський, зробіть шпаргалку своєї відповіді, а так само ознайомтеся з тим як вимовляються польські цифри та місяці. Представник Консульства повинен повідомити Вам дату зустрічі, і Ви повинні зрозуміти, коли вам потрібно прийти.

ПРИКЛАД ТЕЛЕФОННОЇ СПІВБЕСІДИ:

Консул: — Dzień dobry! (Пан (Пані) з вами привітається)
Ви: — Dzień dobry, Pan (Pani)! [Дзень добри, Пан (Пані)!] (Привітайтеся зустрічно, краще всього використовувати фразу «Дзень доби!», В незалежності від часу доби. Можете додати в кінці Пан або Пані).
Консул: — Napisałeś e-mail do zapisu w konsulacie po Karte Polaka? (Запитає писали ви їм на електронну пошту, і чи бажаєте записатися на карту поляка)
Ви: — Tak, pisałem! [Так, пісауем!] (Ствердно відповідаємо «Так!» На всі питання, з якими згодні, в даному випадку ми згодні, що писали на e-mail).
Консул: — Jakie dokumenty ma Pan (Pani), potwierdzające polskie pochodzenie Pana (Pani)? (Які документи має Пан (Пані), які підтверджують ваше польське походження, ваші польське коріння).
Ви: — Metryka dziadka, jest napisane, że był Polakiem [Метрика дзядка, є напісаньє, же биу Полак’ем] (Свідоцтво народження дідуся, де написано, що він був Поляком.)
Консул: — Gdzie Pan (Pani) mieszka (Де ви живете)
Ви: — Mieszkam w Khmelnickom na ulicy Esenina pięćdziesiąt siedem. [Мешкам в Хмельніцком на уліці Єсеніна пеньдзесонт седен] (Живу в місті Хмельницькому на вулиці Єсеніна в будинку 57)
Консул: — Czy Pan (Pani) jest zameldowany w Khmelnickom? (Прописані ви в Хмельницькому)
Ви: — Jestem zameldowany w Khmelnickom [Єстем замельдовани в Хмельніцком] (Я прописаний (а) в Хмельницькому).
Консул: — Ile Pan (Pani) ma lat? (Скільки років?)
Ви: — Mam dwadzieścia sześć lat [Мам двадзеща шешч лат] (Мені двадцять шість років)
Консул: — Nagrać na 10 listopada? (Чи можна вас записати на 10-е листопада).
Ви:-Tak! Dziękuję bardzo! [Так! Дзенькує бардзо!] (Так! Велике спасибі!)
Консул: — Znajdujemy się na Kozickego, 51 w Winnici . (Нагадає адресу консульства)
Ви:-Tak! (Погоджуємося з усіма)
Консул:-Do vidzenia! (Давай, до побачення! )
Ви: — Do vidzenia! [До відзеніа!] (Прощаємося — до побачення!)

Якщо щось не почули, або не зрозуміли що від вас хочуть. Не бійтеся перепитати, але питати треба на польському. Як правило консул може трохи повільніше поставити запитання, або запитати по-простому іншими словами.

Nie zrozumiałem [Не зрозумелем] — Не зрозумів
Nie ie usłyszałem [Не услихалем] — недочув

Przepraszam, nie usłyszałem — пшепрашам не услихалам (вибачте, не почув (а))

177 комментариев to “Карта Поляка: Запис на співбесіду до консула”

 1. Іванна:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,як зареєструватися онлайн на карту поляка у Львові

 2. Іванна:

  Доброго дня. Підкажіть або допоможіть записатись на карту поляка у Львові. Послуги оплачу . ДЯКУЮ!!!!

  • Олег:

   Добрий вечір. Підскажіть будь-ласка чи вдалось Вам зареєструватись на карту поляка. Дякую.

 3. Василь:

  Добрий день! Допоможіть зареєструватись на чергу,подачі документів на крту поляка.

 4. Василь:

  додзвонитись нереально, а якщо дозвон то подзвоніть в кнці місяца, а сайт назву де можна зареєструватись кажуть , що головний сай а як сама ел. адреса немає.

 5. Юлія:

  Доброго дня Допоможіть зареєструватись на КП у Вінницьке консульство

 6. Анна:

  Доброго дня!Вже 4ий місяць поспіль,кожного понеділка не можу додзвонитися по Карті Поляка, щоб записати на співбесіду дитину до Консула у Вінниці. Хтось може допомогти в цьому питанні?

 7. Допоможіть записатись на карту поляка у Вінниці

  • ivan:

   Доброго дня,прочитав ваш коментар,в мене така ситуація в мене вже була співбесіда з консулом якщо ви вже отримали карту поляка чи не скажити ви яким способом дізнатися чи вже готова карта?Дякую

 8. Юлія:

  Доброго дня, допоможіть зареєструватися на КП в київське консульство! За Любу ціну
  Дякую!

 9. Допоможіть зареєструватися до консула на співбесіду на Карту Поляка послугу оплачу!!!!

 10. Людмила:

  Допоможіть зареєструватися до консула на співбесіду на Карту Поляка послугу оплачу!!!!

 11. Марія:

  Допоможіть зареєструватися до консула на співбесіду на Карту Поляка послугу оплачу!!!!

 12. Марія:

  Допоможіть будь ласка зареєструватися до консула на співбесіду на Карту Поляка у Львові. Послугу оплачу!!!

 13. Тетяна:

  Доброго дня, допоможіть зареєструватися на розмову до консула в Луцьку, на Карту Поляка, послугу оплачую!

 14. Олег:

  Доброго дня! Прохання проконсультувати чи можна отримати Вашу допомогу , щоб зареєструватися онлайн на карту поляка у Львові. Місце приписки Вінницька обл. , але працюю та проживаю у Закарпатті.
  Дякую.

 15. Liudmila:

  Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, зареєструватися до консула на співбесіду на Карту Поляка послугу оплачу!!!!

 16. Станислав:

  Доброго времени суток! Помогите пожалуйста зарегистрироваться на Карту Поляка в Харькове от Днепропетровской области. За услугу заплачу

 17. Валентин:

  Доброго дня! Мешкаю в Житомирі, Допоможіть записатьсь на карту поляку у Вінницю чи Житомир (краще Вінниця, частіше реєструють) Оплату гарантую!

 18. Добрий день!!! Допоможіть записатися на карту поляка в Вінниці?

 19. Володимир:

  Допоможіть будь ласка записатись до консула для отримання карти поляка , Дякую!

 20. Крiстiна:

  Добрий день!!!Пiдскажiть куди маю звернутися в паспортi ССР моэъ бабцi вказано було що вона полячка а в свiдоцтвы нема нацiональностi…Що робити???

 21. Антон:

  Був на зустрічі з консулом та здав на карту поляка, консул сказав що зателефонують коли карта буде готова, пройшло 2 місяці та ніхто не зателефонував та я вирішив знову поїхати в консульство, мені сказали що потрібно написати на електронну пошту данні (коли була зустріч, де проживаєш). Хочу запитати чи є в когось зразок що писати на електронну пошту так як не знаю що писати окрім того що написано в дужках вище. На перед дякую!

  • Юлія:

   Доброго дня, Антоне. У мене схожа ситуація. Сестра здала на крату поляка ще 6 вересня, теж сказали 2-3 місяці. Ми булі по справах у Вінниці наприкінці листопада, зайшли у консульство, там сказали прийти за 3 тижні. Сьогодні (минуло вже місяць після виходу вказаного востаннє терміну) сестра поїхала за картою поляка, а їй сказали, що вона ще НЕ готова! і телефонуйте через 2 тижні… Якось це все несерйозно. Їй потрібно реєструватись на вступну кампанію, а документів досі немає. Можете підказати, на яку електронку Вам сказали писати? Бо знову їхати задарма, тратити час і кошти не дуже хочеться, а додзвонитися їм нелегко…

   • ivan:

    Доброго дня!В мене така сама ситуація,крім того номер який я їм вказав не є актуальний,скажіть будь ласка як ви вирішили цю проблему.Дякую

  • ivan:

   Доброго дня!В мене така сама ситуація,крім того номер який я їм вказав не є актуальний,скажіть будь ласка як ви вирішили цю проблему.Дякую

 22. Лукаш:

  Доброго Вам дня!!Прошу Вас підказати,де знайти E-mail щоб зареєструватись на карту Поляка.За здалегіть дуже Вам Дякую!!!

 23. Марта:

  стати на чергу на карту поляка

 24. вікторія:

  Доброго дня!Хочу записатися на співбесіду до консула у Львові, але не можу додзвонитися..Чи ви можете якось допомоти мені у цьому?І ще питаня: чи достатьо для отриманя карти поляка свідоцтво про народженя де вказао що моя мама полька і карта поляка мами? Заздалегідь дяую!

 25. Ростик:

  Всем привет.Подскажите пожалуйста,после телефонного розговора с консулом дату назначают сразу?ситуация такая что мне сказали ждать около 4 месяцев звонка,они наберут и скажут дату собеседования.
  Так должно быть ?или меня культурно послали ?!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19