Балтійське узбережжя

Балтійське узбережжя

Балтійське узбережжя

Польське узбережжя — одне з найдовших в Європі. У береговій лінії чергуються високі в кілька десятків метрів скелі і довгі плоскі дюни. Всі польські пляжі — піщані, зручні та мальовничі. Кам’янистих пляжів в Польщі немає зовсім. Повітря на узбережжі має цілющі властивості, тому що воно насичене частинками йоду та ароматом смолистих сосен. Було б дивно, якби поляки не скористалися цією перевагою. На балтійському узбережжі є безліч здравниць, які працюють протягом всього року.

Мабуть, найпопулярніший польський курорт на узбережжі — Колобжег. Крім прекрасного повітря, Колобжег має ще одну незаперечну перевагу — біля нього є сольові мінеральні джерела. Це місце славилося ще з VII століття, коли тут почали лікувати від різних хвороб за допомогою цілющих вод.

Балтійське узбережжя

Балтійське узбережжя

На балтійських пляжах є розваги для всіх: там є і розкішні криті басейни з морською водою, і аквапарки, і спортивні майданчики для баскетболу і волейболу. На кожному курорті є пункти прокату моторних човнів, байдарок, вітрильників, водних лиж і дощок для віндсерфінгу. Для любителів спокійного відпочинку, мирних прогулянок та смачної їжі на курортах є парки і набережні з кафе, ресторанами, милими закусочними, де можна покуштувати будь-яких ласощів, в тому числі відмінно приготовлених морепродуктів.

Однак не все узбережжя забудовано курортами та обладнано під пляжі. Там є і дикі, безлюдні бухти, де щасливий відвідувач зможе знайти шматочок бурштину, якщо буде дуже уважний. Туристам також буде цікаво подивитися на галасливі порти, старовинні маяки і видатні в морі дерев’яні помости — моли. На польському узбережжі, в Сопоті, знаходиться один з найдовших в Європі молів.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19