Освіта в Польщі

Пропонуємо свою допомогу всім бажаючим здобувати вищу освіту в Польщі.

З приводу навчання в Польщі  звертайтесь за наступними контактами:

Тел: +38 (067) 457 33 17 – Ольга
Тел: +38 (093) 416 33 15

Skype: olga_kallina

E-mail: vinnviss@gmail.com

Якщо Ви плануєте вступ до вищого навчального закладу чи технікуму, або ж бажаєте продовжити удосконалення свого професійного рівня, вступайте на бакалаврат, магістратуру чи докторантуру найкращих університетів Польщі. По закінченню ВНЗ Польщі Ви отримаєте ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ! Ми допоможемо Вам розібратися в усьому розмаїтті університетів і вищих шкіл та десятках пропонованих спеціальностей: разом ми оберемо НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ саме для Вас!

Пропонуємо Вам оцінити переваги навчання в престижних європейських університетах за помірними цінами. Завдяки безпосереднім контактам, обраним нами абітурієнтам ми гарантуємо вступ до близько 50 закладів-партнерів. На момент вступу досконале володіння польською мовою не є обов’язковим! За необхідності організовуємо навчання на курсах польської мови у Польщі, або допомагаємо підібрати вчителя на місці.

Ми потурбуємося, щоб у Вас завжди була вичерпна і об’єктивна інформація про заклади освіти та програми навчання. З нами Ви можете відвідати Польщу і, особисто поспілкувавшись з адміністрацією та студентами, обрати собі саме свій ВНЗ та свою спеціальність.

Готуємо пакети документів для вступу до обраного університету, для оформлення польської візи та укладання договорів щодо надання освітніх послуг з університетами, а також для договорів обов’язкового медичного страхування та необхідних документів на період проживання. Супроводжуємо наших клієнтів протягом усього терміну навчання в Польщі; завжди підтримаємо в скрутному становищі (поселення в гуртожиток, реєстрація в місцевих органах влади; переведення до іншого навчального закладу чи на іншу спеціальність, госпіталізація тощо).

Переваги, які Ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

прийнятні ціни (і найдешевші, порівняно з іншими компаніями!);

престижні навчальні заклади з безліччю перспективних спеціальностей (навіть з такими, які не представлені в Україні);

гарантований вступ до ВНЗ-партнерів (близько 50 університетів в різних містах Польщі) та підготовка пакету документів до будь-якого ВНЗ Польщі;

консультації з приводу вибору спеціальності, університету, оформлення документів та візи, вивчення мови та з інших питань;

супровід під час вступу та навчання.

Щиро бажаємо Вам удачі в досягненні Вашої мети!

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19