Безвізові країни

Безвізові країни

Безвізові країни

Візовий та безвізовий в’їзд в іноземні держави для громадян України.

У статті надана достовірна інформація про країни в які віза не потрібна, а в які вона просто необхідна. А, якщо вам потрібна віза в Німеччину, то ви можете дізнатися не виходячи з дому, з якими візовими вимогами ця країна — легкими або завищеними.
Інформація стосується тільки  громадян України. Так само тут представлений список небезпечних для подорожей країн.

Для отримання візи вам необхідно надати певну кількість документів у візовий відділ, який перебуває в посольстві країни, куди ви плануєте з’їздити. Вам знадобляться закордонний паспорт, термін дії якого  не менше 3 місяців з моменту закінчення попередньої поїздки, та посольська анкета. Крім цього більшість посольств вимагають страховий поліс, запрошення від іноземної сторони, а також довідки про ваші доходи (документи на власність, виписки з банківських рахунків).

Обробка документів та видача вам візи займають від 1 дня до 2 тижнів. Найшвидше видають візи посольства Франції та Великобританії.

Країни, для в’їзду в які потрібно тільки закордонний паспорт:

В’їзд до 90 днів — Білорусь, Гаїті, Ізраїль, Молдова, Монголія, Парагвай, Перу, Росія (реєстрація протягом 3 діб після прибуття), Уругвай (тільки з дипломатичним або службовим паспортом), Чорногорія, Хорватія (з квітня по 31.10.2011 ) та Еквадор.
 В’їзд до 60 днів — Киргизія, Самоа.
В’їзд до місяця — Барбадос (до 28 діб), Сейшели (за в’їзд можна заплатити прямо в аеропорту), Македонія, Бруней, Малайзія, Мальдіви, Тавале, острови Кука (до 1 місяця), Антигуа та Барбуда, Ст. Вінсент та Гренадіни, Палау та Ніуе.
  Також вам не знадобитися віза до Таджикистану (реєстрація в ОВІРі протягом 3 днів), Вірменію, Азербайджан, Гватемалу (за тими ж правилами, що і в Гондурас, Нікарагуа, Сальвадор), Грузію, Гонконг (до 2 тижнів), Домініканську Республіку ( до 3 тижнів), Намібію (90 днів, зворотний квиток), Казахстан (доведеться протягом 5 днів зареєструватися. Реєстрація проводиться в аеропорту.), Фіджі (на 120 днів) і Узбекистан (реєстрація протягом 3 днів).
На запрошення або купивши туристичний ваучер в Македонію і Сербію віза не потрібна.

Віза в Бахрейн (в аеропорту), Бангладеш (90 днів), Замбію (30 днів), Камбоджі (по прибуттю, 25 доларів), Кувейт (1 місяця, всі документи мають бути подані заздалегідь стороною, що запрошує), Кенії (90 днів, 50 доларів), Лаос (15 днів, 30 доларів), Мадагаскар (90 днів), Мексику (90 днів, заявка через інтернет), Туніс (30 днів), Таїланд (15 днів , продовження до 10 днів), Буркіна-Фасо (до 90 днів, щеплення проти жовтої лихоманки, 50 доларів), Маврикій (в аеропорту), Танзанії (по прибуттю, 20 доларів), Непал (60 днів, 30 доларів, мультивіза до 150 днів, 80 доларів), Шрі-Ланку (по прибуттю, зворотний квиток з датою вильоту), Бурунді (по прибуттю, видаються тільки при спеціальному зверненні до МЗС), Гренаду (по прибуттю, мати туристичний ваучер і довідку про фінанси. При виїзді стягується 15 доларів),
Домініканську республіку (купується туристична карта, 10 доларів, до 15 днів, можливо продовження), Єгипет (до 30 днів), Йорданію (в аеропорту Акаби ставиться тільки відмітка; вартість візи: 10 JD — до 30 днів; 20JD — мультивіза на півроку) , Ямайку (30 днів, 20 доларів), Ефіопію (30 днів, тільки в аеропорту Аддіс-Абеби, 20 доларів), Еритреї, Уганду (до 30 днів), Того (7 днів, 20 доларів), Тимор (до 30 днів, 30 доларів), Сирію (14 днів. З ізраїльським штампом у паспорті заборонено), Оман (у паспорті повинна бути дійсна віза ОАЕ), ОАЕ (броня готелю), Кабо-Верде (15-25 доларів), Коморські острови (до 2 місяців ), Ємен (90 днів, наявність зворотного квитка, 27 доларів), Ліван (90 днів, мультивіза, З ізраїльським штампом паспорті заборонено) та Макао (48 годин — транзит), видається по прибуттю в країну.

Існують також країни, візу в які отримати вкрай складно. В’їзд в такі країни як Ангола, Лівія, Бутан, Саудівська Аравія, Північна Корея, Сенегал та Туркменістан — дуже складний через обмежуючу політику даних держав.

Є ще країни, подорож в які пов’язана з різного виду небезпеками та труднощами отримання віз. Ось їх список:

Алжир, Ірак, Нігерія, Ліберія, Сомалі та Сомаліленд.
За версією The Forbes п’ятьма найнебезпечнішими є Сомалі, Афганістан, Ірак, Конго та Пакистан.
За версією Sidney Morning Herald — Афганістан, Бурунді, Центральноафриканська Республіка, Конго та Ефіопія.
На 6 місці знаходиться Гаїті, на 7 — Ірак.

 Деякі країни завищують візові вимоги для в’їзду громадян України. В їх число входять:
Всі країни шенгенської угоди, а також Австралія, Албанія, Андорра, Ватикан, Аргентина, Великобританія, Коста-Ріка, Ліхтенштейн, Монако, Македонія, Нова Зеландія, ПАР, Південна Корея, Японія, США, Кіпр, Катар, Ємен, Канада , Венесуела, Французька Гвіана та Екваторіальна Гвінея. Також Українців не чекають і на всіх залежних територіях цих країн.

Проблематично буде отримати візу в держави, які не входять в ООН. Ось деякі з них:

Косово, Палестина, Абхазія, Південна Осетія, Тайвань, Турецька республіка Північного Кіпру, Сахарська Арабська Демократична Республіка та інші.

Нагірно-Карабахська Республіка та Придністровська Республіка не визнаються ні однією країною-членом ООН, як самостійні держави.

Якщо ви знаходитесь в чужій країні з простроченою візою або порушуєте візовий режим, а також у вас є несплачені штрафи, адміністративні або кримінальні порушення на території Євросоюзу, то вас можуть депортувати назад.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19