Авто сайти Європи

Авто сайти Польщі

Якщо ви вирішили підібрати собі підходящий транспортний засіб у Польщі, Німеччині, Нідерландах чи Латвії для цього зовсім не обов’язково відразу ж відправлятися в заплановану  країну. Для початку слід переглянути сайти, що спеціалізуються на продажі автомобілів. Віртуальні авто-ринки містять в своїй базі сотні тисяч оголошень, автори яких пропонують купити авто в Польщі та загалом в Європі за прийнятними цінами.

Алегро

Алегро

Moto.allegro.pl

Купити авто з Польщі, автосайти, польський авторинок, продаж авто в Польщі, автобазар
Moto.allegro: moto.allegro.pl – один з найбільших порталів, який спеціалізується на продажі авто в Польщі. Тут також можна знайти нові й подтримані легкові та вантажні автомобілі, автобуси, мікроавтобуси, причепи, техніку спеціального призначення. Плюс до всього, на цьому віртуальному ринку є продавці шин, дисків, автомобільних запчастин, інструменту та літератури автомобільної тематики.

Ото-мото

Ото-мото

Otomoto.pl

Купити авто з Польщі, автосайти, польський авторинок, продаж авто в Польщі, автобазар
Otomoto: http://otomoto.pl також буде корисний всім бажаючим пригнати авто з Польщі. Тут дуже багато оголошень з продажу недорогих підтриманих автомобілів, як легкових, так і вантажних, сільськогосподарської та спецтехніки, автобусів, причепів різної вантажопідйомності, мотоциклів, водного транспорту, а також запчастин, шин, дисків та всіляких аксесуарів. На отомото зрозуміла навігація та зручний пошук.

Autotrader.pl

Купити авто з Польщі, автосайти, польський авторинок, продаж авто в Польщі, автобазар
Autotrader: www.autotrader.pl – величезний вибір як підтриманих, так і нових легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажного транспорту, автобусів, а також водних транспортних засобів, спецтехніки, причепів. На сайті реалізоване зручне сортування по регіонах, пошук дилерів та автосалонів.

Autoscout24.pl

Купити авто з Польщі, автосайти, польський авторинок, продаж авто в Польщі, автобазар
Autoscout24: http://www.autoscout24.pl – основна спеціалізація ресурсу – продаж авто в Польщі, на цьому сайті можна швидко підібрати транспортний засіб, використовуючи фільтри та сортування. Величезна база легкових та вантажних автомобілів, техніки спеціального призначення, автобусів, причепів та транспорту для пересування по воді.

Moto.gratka.pl

Купити авто з Польщі, автосайти, польський авторинок, продаж авто в Польщі, автобазар
Moto.gratka http://moto.gratka.pl публікує оголошення продавців нових та підтриманих автомобілів, вантажного та водного транспорту, автобусів, мікроавтобусів, а також причепів, автозапчастин, шин, дисків. Розширений пошук полегшує та прискорює підбір підходящої моделі.

 

Авто сайти Німеччини

Авто сайти Німеччини зручні тим, що в інтернеті можна шукати автомобілі та дізнаватися ціни не виходячи з дому. Дуже зручним є те, що на сайтах існує цільовий пошук інформації – в інтернеті можна подивитися фото цікавих автомобілів виставлених на продаж у Німеччині, розібратися в деталях, а потім поспілкуватися з продавцями по E-Mail.

Авто сайти Німеччини

Авто сайти Німеччини

До найбільш популярним німецьким сайтам де відбувається продаж автомобілів в Німеччині відносяться наступні авто сайти:

    www.autoscout24.de
    www.mobile.de
    www.autoboerse.de
    www.motors.de

 

Популярні автосайти на яких здійснюється продаж авто в Німеччині:
mobile.de
Мабуть, самий зручний та популярний німецький сервіс з пошуку автомобілів у Європі. Щоденно додається велика кількість старих та нових авто, причому як від приватних так і від юридичних осіб. Для пошуку підходящої машини, слід провести нескладні маніпуляції: Підведіть курсор на “Пошук” (той що правіше), кликніть “Легкові автомобілі”, далі вводите “Марка”, “Модель”, “Перша реєстрація” (наприклад: 2007-2009р.) , “Тип палива”, “Коробка передач”, “Країна” (вкажіть Німеччину), “Транспортні засоби з ушкодженнями” (вкажіть: Не показувати пошкоджені транспортні засоби). Можете заповнити і інші графи, по необхідності. Далі натисніть “Показати”.

www.autoscout24.de
Також досить великий пошуковий сервіс нових і старих машин. Вибирайте марку авто “Marke”, модель “Modell” та рік випуску “EZ”. Включайте “Ergebnisse anzeigen” – пошук. Не намагайтеся у своєму пошуку спиратися на ціни перших рядків тому що найдешевші авто в Німеччині мають значні недоліки або биті, тому реальна ціна за хороший автомобіль знаходиться в діапазоні, в якому пропонується основна маса машин. Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо у знайденого Вами авто в Німеччині є слово “unfallauto”, “unfallwagen” або “schaden”, то ця машина аварійна або має пошкодження і, отже, її низька вартість не повинна вводити Вас в оману. Дуже добре, якщо є слово “unfallfrei” (безаварійний).

auto.de
Тут ви знайдете недорогі, якісні автомобілі, незалежно від того, чи шукаєте Ви новий автомобіль або автомобіль з пробігом. На сайті представлений величезний вибір машин не тільки провідних світових виробників, а й менш відомі марки. Переконайтеся в цьому самі!

webauto.de
Ще один цікавий сайт з продажу та купівлі нових і старих автомобілів в Німеччині. Тут ви знайдете всі необхідні відомості про моделі – від новин та екзаменів з водіння, до технічних характеристик, цін та фотографій автомобілів.

webmobil24.com
Даний сайт є міжнародним авторинком. Вам потрібно вибрати країну в якій ви збираєтеся придбати автомобіль та як і на всіх інших ресурсах, необхідно визначитися з цікавлячими вас характеристиками, що стосуються марки, типу кузова, року випуску, пробігу та вартості.

Німецькі інтернет-сайти виробників автомобілів, на них також є оголошення про продаж авто:

    www.opel.de
    www.volkswagen.de
    www.mercedes-benz.de
    www.mercedes.de
    www.toyota.de
    www.audi.de
    www.bmw.de

Сайти регіональних газет з інформацією по автомобілях: www.faz.net – Frankfurter Allgemeine Zeitung, www.berlinonline.de / berliner-zeitung – Berliner Zeitung, http://www.waz.de/ – Westdeutshe Allgemeine і т.п.
   Більшість авто сайтів Німеччині надають своїм відвідувачам повний сервіс інформаційних послуг – так звані Full-Service-Portal – що стосуються автомобілів та мотоциклів. Продавці, виробники та споживачі мають можливість безпосередньої торгівлі та обміну інформацією.

   У обширному асортименті представленому на автомобільних сайтах Німеччині кожен може знайти той транспортний засіб, який йому подобається: розкішний лімузин або дешеву машину, вантажівку, трейлер, мотоцикл. Наприклад, німецький автосайт AutoScout24 відкриває ефективні канали збуту на найважливіші європейські ринки своїм партнерам з автомобільної промисловості. Маючи в банку даних інформацію про 800 тисячах транспортних засобів, легко доступних користувачеві, AutoScout24 належить до провідних автомобільним порталам Європи.

Кожна п’ята покупка / продаж бувших у вжитку автомобілів в Німеччині проводиться через mobile.de. Це приблизно 2,378 млн. транспортнифх засобів на рік. При цьому mobile.de безпосередньої участі в продажу-купівлі не приймає. І торговці автомобілями та приватні клієнти сплачують внесок за участь і таким чином фінансують даний сервіс.

Авто сайти з пропозиціями купівлі / продажу автмобіля в Німеччині:

 www.webauto.de
 www.carfinder.de
 www.autocity.de
www.autodrom.com
www.myauto24.eu

Не забувайте користуватися словником
В першу чергу, для пошуку автомобілів вам знадобиться переклад цих слів:

Abschicken – відправити
Bauart – тип кузова
Baujahr – рік випуску
Erstzulasung – перша реєстрація
Farzeug – транспортний засіб
Finden – знаходити
Gabrauchtwagen – старий автомобіль
Hersteller – виробник
Leistung – потужність
Letzte – остання (-ій)
Motorart – тип двигуна
PKW – легковий автомобіль
Suchen – шукати
Weiter – далі

Авто сайти Бельгії

Слід відзначити що перші два сайти у списку є найбільш популярними авто сайтами у Бельгії.

Авто сайти Бельгії

Авто сайти Бельгії

www.2dehands.be
www.kapaza.be
www.autoscout24.be
www.autozone.be
www.autovlan.be
www.erkendverkoper.be
www.g2-online.be
www.hebbes.be
www.koopjeskrant.be
www.vroom.be
www.auto-motorkrant.be
www.zoekertjes.net/autos/

Авто сайти Чехії

Як і в Німеччині, в Чехії 98% машин продаються через авторинки та автодилерів, тому практично всі пропозиції по продажу машин є в інтернеті на двох основних сайтах www.tipcars.cz (близько 65.000 пропозицій) та www.sauto.cz (близько 61.000 пропозицій). На жаль на сайтах немає перекладу на російську мову, але пошук інтуїтивно зрозумілий. Ціни вказані в чеських кронах, ПДВ складає 20%, називається DPH, завжди є можливість його повернути.

Авто сайти Чехії

Авто сайти Чехії

sauto.cztipcar.cz
cars.cz
yauto.cz
otomoto.cz
www.aaaauto.cz
www.autoesa.cz
www.rajaut.cz
auto.rychle.cz
www.kupkaru.czwww.autobazac.cz
www.motobazar.cz
www.rajveteranu.czwww.inzerceauto.cz
www.minzerce.cz
autoatlas.centrum.cz
www.autoinzerce.i-auto.czautobazar.automix.centrum.cz

 

 Авто сайти Данії

Авто сайти Данії

Авто сайти Данії

www.dba.dk
www.bilbasen.dk
www.nysynet.dk
www.guloggratis.dkwww.autonet.dk
www.autocom.dk
www.bilzonen.dk
www.autoatlas.dk
www.bilpriser.dk
www.bilgalleri.dk
www.bilmagasinet.dk
www.biltorvet.dk

 Авто сайти Швеції

Авто сайти Швеції

Авто сайти Швеції

www.blocket.se
bilauktioner.se
www.kelkoo.sewww.bilweb.se
www.bytbil.com
www.biltorget.se
repris.svenskabil.se
traderamotor.msn.se
www.allaannonser.se
www.holmgrensbil.se
www.begagnade-bilar.se

 

Автомобільні сайти в Литві, продаж автомобілів в Литві

Авто сайти Литви

Авто сайти Литви

auto.plius.lt – оголошення про продаж автомобілів, запчастин. Російськомовна версія.Сайт охоплює величезну базу оголошень, як від приватних осіб, так і від великих продавців. Тут же можна знайти автомобільні запчастини, шини, аудіо та відеотехніку.

www.autobonus.lt – автомобілі в Литві (купівля та продаж автомобілів, мотоцикли, водний транспорт, вантажівки, спец. техніка, причепи, автобуси, мікроавтобуси, сільськогосподарська та інвентарю для лісництва, запчастини, покришки, диски). Російськомовні версія.

Автогідас autogidas.lt – відомий як в Литві, так і за її межами портал, який очолює найбільші авто сайти Литви. Щодня на сайті з’являється близько трьох тисяч нових оголошень, а загальна база складає більше 160 тисяч оголошень про намір продати або купити авто в Литві. У добу сторінку порталу відкриває близько 170 тисяч відвідувачів.

www.autozebra.lt – автомобілі в Литві – оголошення (купівля та продаж автомобілів, запасні частини).

www.autorinka.lt – ваше оголошення буде опубліковано в інтернеті та в журналі “Autorinka”.

www.aliovakarai.lt – газета Альо вакарай (Alio Vakarai) – реклама, оголошення.

www.skelbiu.lt – Дошка оголошень.

Короткий словничок

Pavadinimas – Заголовок
Kaina – Ціна
Vardas – Ім’я
Raktas – Ключ
Aprasymas – Опис
Naujas skelbimas – Нове оголошення
Paieska – Пошук
Rodyti visus – Показати всі
Noriu pirkti – Хочу купити
Parduodami – Продаємо
Perkami – Купуємо
Spalva – Колір
Durys – Двері
po avarijos – Після аварії
Vartotu automobiliu atsargines dales – б / у автозапчастини

 

Авто сайти  Латвії

auto.lv – сайт оголошень про продаж транспортних засобів в Латвії. Доступний на латиській та російській мовах.

Головна сторінка ресурсу auto.lv лаконічно виконана у вигляді малюнків трафаретного типу, відповідно до оголошень певних категорій.

Легкові – більше десяти тисяч оголошень про продаж легкових автомобілів, які розсортовані по марці автомобілів. Окремо виділені рідкісні авто та авто на обмін.

Вантажні – в цьому розділі розташовуються близько двох тисяч оголошень про продаж вантажного автотранспорту, серед яких оголошення про продаж лісовозів, тракторів, автоцистерн, мікроавтобусів, трейлерів та багатьох інших.

Мото – в даному розділі можна знайти оголошення про продаж мотоциклів, моторолерів, квадрациклів, снігоходів, мопедів, мотоекіпіровкі і тому подібні оголошення.

Вело – розділ пропонує близько тисячі оголошень про продаж різних типів велосипедів, запчастин до них, пропозиції про прокат велосипедів.

Подати оголошення може будь-який користувач сайту на спеціальній сторінці, де спочатку вибирається категорія, а потім вже пишеться текст оголошення. Існує сторінка, де можна видаляти свої оголошення, для чого потрібно вказати його номер та пароль.

На сайті існує функція пошуку оголошень, за категорією, адресою електронної пошти, місту, за певний час.

Інших конкретно спеціалізованих сайтів тільки по авто в Латвії немає, тому раджу відвідати дві найпопулярніших в Латвії дошки оголошень: ss.lv та zip.lv там є розділи Авто.
Ще напевно можна подивитися на:

reklama.lv
torgi.lv
www.brc.lv
tanks.lv
postit.lv
e-tirgus.lv
www.olx.lv
abc.lv
sludini.tunt.lv

Якщо Ви вирішили придбати авто з Польщі –  завітайте у розділ «Авто з Польщі» – і ми Вам з радістю допоможемо

9 Коментарів до “Авто сайти Європи”

 1. ognewa пишет:

  отличная статья. спасибо большое. понравилось все)

 2. Аноним пишет:

  Спасибо большое за отличный список.

 3. МВО пишет:

  Большое спасибо за этот список.

 4. VOLODYA пишет:

  ДЯКУЮ, МОЛОДЦІ !!!

 5. Evdokmup пишет:

  Боди “Вторая кожа” выглядит как вторая кожа и абсолютно незаметно под одеждой. Все швы плоские. Даже классическая застежка в паху не выдаст твой секрет. Обрати внимание на особую конструктцию и сочетание разных тканей. Более плотная вискозная ткань утягивает талию, тончайшая нетканная сеточка приподнимает ягодицы и грудь, оставаясь незаметной даже на ощупь.
  Обычные утягивающие корсеты, штанишки и боди часто напоминают бронежилеты. Кажется, что их создают, чтобы скрыть огромные складки жира, которые на самом деле есть далеко не у всех, особенно если речь идет о размерах до 50-го. Тебе не нужны эти жесткие каркасные конструкции, наличие которых, кстати говоря, легко определяется мужчинами на ощупь. Тебе нужно невесомое высокотехнологичное изделие, которое грамотно перераспределит жировые отложения на теле, сделает силуэт подтянутым, оставив его при этом соблазнительным и естественным. Тебе нужно изделие, которое можно одеть под самое тонкое платье и не беспокоиться о том, что будут видны швы и застежки. Тебе нужно боди «Вторая кожа», полностью оправдывающее свое название. Вот смотрите картинки и фотки.
  Это боди доступно только у нас в официальном магазине для всех женщин с неспортивной фигурой, а также для тех, кто недавно родил ребенка, резко сбросил вес или наоборот склонен к полноте. Животик, «ушки» на боках, невыраженная талия, обвисшие ягодицы – все эти проблемы легко решаются за несколько минут. Надеваешь боди – и вуаля, ты обладательница роскошной фигуры. «Вторая кожа» не стесняет движений, не колется и не натирает. Отдельный плюс этой модели – глубокое декольте. В отличие от большинства других утягивающих комплектов, «Вторая кожа» позволит тебе одевать даже самые вызывающие наряды и открытые вечерние платья
  Можно одевать под любую одежду и носить хоть каждый день. Повышенное внимание мужчин обеспечено!

  Контактная информация и сайт в этом профиле.

  Оплата наличными при получении, гарантия возврата, если что-либо не понравилось, безупречный сервис.

 6. Deanahap пишет:

  Парочку недель назад совсем случайно купила на сайте для своего мелкого по-моему очень необходимую в наши неспокойные дни вещь – часы для детей с мобильным телефоном и GPS !!!. Теперь я постоянно в режиме реального времени с мобильника или планшета абсолютно точно знаю где находится мой мелкий и когда надо могу позвонить ему прямо на номер в часах-телефоне. Офигенно! С точки зрения безопасности самое то. Всего заплатила три тысячи с копейками рублей !. Все комплектующие есть в комплекте, заплатила когда привезли курьером через десять дней! :). В общем счастлива как удав, заказывала тут: Через два дня купила и дочке. Теперь не беспокоюсь .
  В общем так очень надеюсь что кому-либо будет интересно
  Смотрите фотки и картинки. Все контакты и точный адрес сайта здесь на страничке контактов.

 7. IngridPoill пишет:

  Корсет-майка Waist-Trainer – секрет идеальной фигуры Джессики Альбы и Ким Кардашян. Вы видите результат уже через 10 дней. Вот смотрите фотки и картинки

  Процесс термогенезиса активирует взаимодействие белых и коричневых жировых клеток, ускоряя выведения жирных кислот. А благодаря усиленному потоотделению, токсины и соли удаляются из организма, способствуя его очистке.

  Эффект компрессии в районе талии снижает количество потребляемой пищи. Вы будете есть меньше, но чаще, не позволяя излишкам питательных веществ превращаться в жир. Корсет-майка держит вашу спину ровной, улучшая осанку, исключая травмы спины при упражнениях. Особенно полезен Waist-Trainer женщинам после родов, когда спине так необходим отдых и фиксация.

  Корсет-майка изготовлен из эластичного латекса, который не стесняет ваших движений. А внутренняя хлопковая прослойка создает чувство уюта и комфорта, исключая вероятность кожных раздражений. Три ряда крючков позволяют выбрать желаемый уровень утяжки. Даже после похудения вы сможете носить корсет еще очень долго. Waist-Trainer не имеет на своей поверхности неровностей или дефектов. Застежки и косточки прочно закреплены и расположены симметрично, а швы и края аккуратно обработаны. Мы побеспокоились, чтобы любая девушка могла инвестировать в свою красоту. Поэтому приготовили для вас размеры, начиная от самого маленького – XS, до самого большого – 6XL. А четыре цветовых решения прекрасно впишутся в любой гардероб.

  Все контактные данные и сайты здесь в профиле

 8. ValeraDot пишет:

  Квартира с видом на море в г. Бяла!

  Квартира с видом на море в жилом комплексе расположенный на возвышенности местности „Глико” в г. Бяла. Комплекс представляет собой шестиэтажное здание с двумя подъездами, с всего 52 квартиры.
  На территории комплекса есть зона для отдыха с тремя бассейнами, паркинг.

  Годовая такса поддержки – 8 евро за кв.м.
  Квартира расположена на 2 этажа, жилая площадь составляет 43,83 кв.м., общая площадь 52,18 кв.м., к апартамента есть веранда с площадью 16.70 кв.м.

  Состоит из прихожая, гостиная с кухня, одна спальни, ванная комната с туалетом, веранда. Продается меблированная

  Цена 31900 евро

  Инфраструктура и оснащение дома или жилого комплекса:
  бассейн
  охраняемая территория
  лифт
  детские площадки

  Характеристики квартиры:
  Хорошее состояние
  Вид на море
  Меблирована полностью
  Есть балкон / терраса площадью 16 м2
  Кондиционер

  Бытовая техника:
  холодильник
  стиральная машина
  плита

  Дополнительные услуги:
  Управление недвижимостью после покупки

 9. Lubovfit пишет:

  Мечты сбываются! Бренд ElaSlim выпустил на рынок колготки, которые отличаются не просто высокой прочностью, а способны осуществить настоящий переворот в мире чулочно-носочных изделий. И всё потому, что эти колготки действительно не рвутся.

  Серия колготок ElaSlim – ответ на терпеливое ожидание большинства женщин. Устав бороться с несносными “стрелками” и “зацепками”, производители бренда ElaSlim нашли простое решение для создания высокопрочных моделей колготок.

  Секрет высокопрочных колготок скрывается в свойствах плятения и нити. Если большинство производителей используют сырьё, получаемое из двух нейлоновых нитей, то производители ElaSlim добавили эластомерную нить, которую переплели нейлоновым тандемом в особом плетении. Именно это обеспечило колготкам высокую прочность и значительно увеличило срок их носки. Если классическая пара колготок носится максимум 2 дня, то изделия серии ElaSlim отличаются периодом носки, увеличенным почти в два раза – в среднем до 6-ти месяцев.

  Вот посмотрите фотки и картинки. Все контактные данные и сайты здесь на странице контактов.

Залишити коментар:

Яндекс.Метрика
Купить грузовые и сельскохозяйственные шины.
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19