Пошук житла у Варшаві. Корисні поради

Пошук житла у Варшаві. Корисні поради

Пошук житла у Варшаві. Корисні поради

Житло у Варшаві :
Сьогодні ми розглянемо 5 простих рекомендацій, які допоможуть з пошуком житла у Варшаві. Ці короткі поради допоможуть заощадити гроші і не допустити можливих негативних ситуацій .

Хотілося б зауважити , що мова йде про пошук «свого куточка » на більш-менш тривалий період часу. Якщо вам потрібно зупинитися у Варшаві на два-три тижні, то раджу скористатися нашими послугами.

Порада 1: Сезони напливу людей

Ціни на оренду житла в тих містах Польщі, де наплив населення сильно залежить від сезону ( студ. міста , робочі райони) — змінюються досить суттєво. Різниця у підписанні договору « в сезон » і після нього — може доходити до 500-600 злотих. Для Варшави сезонів напливу студентів два: Вересень — Жовтень і Січень — Лютий.
Кращим варіантом буде пошук квартири перед або після вказаних періодів . Зменшення цін на оренду допоможе заощадити аж до 500 зл . на місяць.

Порада 2: Комунікація. Трамвай у Варшаві
Якщо говорити про Варшаву, то на ціну, за якою вам хочуть віддати в користування бетонну будівлю, впливає ще й як близько перебуває вона до метро. Лінія метро у Варшаві поки що одна і проходить тільки по одній стороні міста. Однак необхідності шукати квартиру прямо біля метро — немає.
У Варшаві зразково розвинений наземний транспорт. Всі автобуси ходять за розкладом, мають свою, окрему, смугу руху. Дуже грамотно розвинена мережа комфортних трамваїв. У транспорті працюють кондиціонери. Наземним транспортом можна дістатися до центру міста практично з будь-якої точки за 30-35 хвилин.
 
Порада 3: Побутова техніка
Дуже часто квартиронаймачі намагаються знайти собі притулок, найбільш укомплектований різного роду девайсами, технікою і всякими сучасними іграшками. На перший погляд здається, що це чудова квартира, повністю заставлена в останні стилі техніки : ванна з джакузі, посудомийна машинка, стерео -система, електро -гриль, підсвічування всього чого тільки можна — користуйся !

Однак тепер розглянемо іншу сторону медалі. По-перше, і це напевно, буде найголовніше, вартість комунальних послуг у Варшаві дуже висока . Щоб реально не оплачувати рахунки в половину вартості оренди , необхідно економити як воду, так і електрику. Купувати енергозберігаючі лампочк , не користуватися посудомийною машинкою і т.д.

По-друге, цією технікою вже користувалися до вас і не відомо скільки. Вся техніка рано чи пізно ламається і якщо саме на вас, випадково зламається, скажімо, та ж посудомийна машинка — то ремонт буде вирахувано з вашої кишені .
Висновок: Навіщо доплачувати за наявність в квартирі дорогої техніки , якої користуватися ніхто не буде. Цілком можна обійтися стандартним набором: пральною машинкою, СВЧ — піччю, духовкою та телевізором.

Порада 4 . Зняти житло без умов.
Європа Європою, а люди всюди однакові. Не рідкість при пошуку житла — зустріти пропозиції не підписувати умови оренди, а платити гроші прямо в руки господареві. Вартість оренди нижче, за рахунок того , що господар не платить податків .
Я думаю , всі чудово розуміють, чим може обернутися така економія . Завжди уважно читайте умови оренди і питайте у господаря квартири неясні вам пункти .

Порада 5. Прописка
Також часто можна зустріти таку ситуацію, коли студент знімає втридорога квартиру тільки через те, що господар погодився зробити йому тимчасову прописку. Студенту прописка потрібна для оформлення «карти побиту » (тимчасовий вид на проживання) або в інше місце і він просто змушений йти на поводу у таких людей. Багато господарів боятися прописувати іноземців (та й взагалі чужих людей ) через те що не до кінця знають і розуміють закони.
Однак, на жаль, і студенти не такі освічені , як могли бути. Для того щоб прописатися в квартирі, абсолютно не потрібно дозвіл господаря. Досить договору оренди на термін більше ніж 3 місяці в якому буде вказано ваше ім’я.

One Response to “Пошук житла у Варшаві. Корисні поради”

  1. Віолетта:

    хочу подати на карту побиту

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19