Головний «винуватець» Смоленської катастрофи?

Головний «винуватець» Смоленської катастрофи - береза

Головний «винуватець» Смоленської катастрофи — береза

Головний «винуватець» Смоленської катастрофи — береза! Такою є версія урядової комісії, яка досліджувала причини розколу президентського Туполєва. Згідно з рапортом комісії Ежего Міллера, безпосередньою причиною трагедії був удар літака в «броньовану» березу, в результаті чого зламалося крило, «Туполєв» втратив керування, обернувся шасі вгору і звалився на землю. У прокурорів є сумніви щодо даної версії. Тому зразки берези зрівняють з уламками дерева зібраними з місця аварії.

І щоб бути впевненими, що це та, а не будь-яка інша береза, проведуть дослідження ДНК. Результат ДНК повинен остаточно визначити, чи крило Ту-154 ударилось в березу, чи ні. На думку деяких експертів — літак, пролітаючи над березою, зламав її створеною силою повітря. Досвідчені експерти під наглядом польських слідчих взяли для досліджень два фрагменти берези по 165 см кожен. Прокурори поза всяких сумнівів, хочуть встановити, чи президентський літак зіткнувся саме в «броньовану» березу.

— Мова йде про ідентифікацію дерева, для твердження, що це абсолютно те, а не інше дерево — сказав Рафал Рогальський, представник деяких сімей жертв авіакатастрофи під Смоленськом.

Польські експерти також розглянуть металеві уламки, які залишилися в березі. Таким чином, вони хочуть переконатися чи є вони частиною президентського «Туполєва» і якій саме частині літака.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19