Віза в Грецію

Греція є однією з країн — учасниць Шенгенської угоди для відвідування якої віза для українців є обов’язковим документом.

Віза в Грецію

Віза в Грецію

На сьогоднішній день Греція, це один з найпопулярніших туристичних напрямків серед європейських країн, тому саме тут кожен турист може зануритися в незабутній відпочинок, відвідати стародавні історичні пам’ятники архітектури часів античності, покуштувати вишукану грецьку кухню, після чого викупатися в прозорому морі і поніжити себе в променях ласкавого сонця.

Для такої подорожі оформляється туристична віза в Грецію. Тури в Грецію манять не тільки можливістю відпочити на чудових пляжах мальовничих островів, а й здійснити поїздку до музею під відкритим небом в Афінах, а також побувати на легендарній горі Олімп, де колись, відповідно до грецької міфології, мешкали боги.

Не дивно, що сюди прагнуть потрапити все більше і більше туристів з різних країн світу, оскільки курорти Греції заслужено вважаються одними з кращих в Європі.

Для отримання в’їзної візи до Греції, подорожуючим з метою туризму необхідна туристична віза в Грецію. Якщо ви плануєте здійснювати більш ніж одну поїздку в Грецію на протязі декількох місяців, вам необхідна мультивіза до Греції.

Віза в Грецію для українців, метою візиту яких є туризм, відвідини родичів або друзів, може бути оформлена без особистої присутності в Посольстві Греції.

Як правило, шенгенська віза в Грецію оформляється до 5-7 робочих днів! Можливо прискорене оформлення за 1 — 2 дні (вартість уточнюйте).

Завдяки нашій команді професіоналів шенгенська віза в Грецію стане для Вас простою та зручною процедурою. Вам не доведеться витрачати свій час на самостійну підготовку документів, запис на співбесіду і тривалі очікування своєї черги в Консульських установах.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19