Туристична Італія

Прапор Італії

Прапор Італії

Де зупинитися відпочити?

Як і більшість європейських держав, Італія має досить розвинений готельним бізнес з широким спектром пропонованих житла та послуг. Але ви повинні знати, що в Італії не існує єдиної системи стандартів готелів і в цілому рівень обслуговування в цьому бізнесі відстає від загальноєвропейських стандартів, а вартість проживання залежить від туристичного сезону і розташування готелю.

Порівнюючи ваші бажання, потреби і можливості, ви можете вибрати один з видів туристичного проживання в країні.

Краєвиди Італії

Краєвиди Італії

Готелі (Alberghi)

Італійські готелі орієнтовані на європейські стандарти і в залежності від виду та якості послуг мають градацію від однієї до п’яти зірок. Правда, не варто випускати з уваги, що під кожною зірочкою мається на увазі «італійський стандарт». У готелях з однією або двома зірками вам запропонують невелику кімнату без кондиціонера, з душем і вельми обмеженим набором додаткових послуг. Іноді в таких готелях працює маленький бар або кафе. Готелі з трьома або чотирма зірками, як правило, дуже близькі за якістю і набору послуг, а відрізняються в основному наявністю міні-бару в номері або асортиментом ресторану. У курортних зонах в таких готелях бувають фітнес-центри, лобі-бари, басейни і танцювальні зали. Серед готелів з п’ятьма зірками тільки деякі відповідають всім світовим стандартам і мають справжню категорію «люкс». Готелі всіх категорій організовують для постояльців харчування, як правило, сніданок входить у вартість проживання, а за обід або вечерю треба доплачувати.

Хостели (Pensiones)

Сімейні міні-готелі (на 5-10 номерів), де їжу готують самі господарі, сніданок подається прямо в номер або накривається в невеликій їдальні, дуже популярні серед туристів. У пансіонатах немає портьє, а на ніч вони замикаються. Обід і вечеря не входять у вартість номера, і їх треба замовляти спеціально.

Резидент-готелі (Residenze Turistico Alberghiere)

Готелі з «італійськими зірками» від однієї до чотирьох, що пропонують для проживання окремі квартири з однією спальнею і кухнею, називаються резидент-готелями. Тут не буває телефонів і кондиціонерів, а телевізор видають за окрему плату, але проводиться прибирання, здійснюється охорона і присутній портьє. Врахуйте, що апартаменти дешевше готельних номерів і таке розміщення особливо зручно для подорожуючих сім’ями.

Карта Італії

Карта Італії

Хостели (Locanda)

Характеризуючи цей вид житла для туристів, необхідно уточнити, що взагалі-то це гуртожиток з кімнатами на 3-6 чоловік і душем на поверсі. Хостели найбільш популярні у молоді, студентів та учнів, хоча при наявності вільних місць оселитися тут може будь-хто. Ціни в хостелах в кілька разів нижче, ніж у самих недорогих готелях.

Кемпінги (Campeggi)

Улюблене місце стоянок тих, хто віддає перевагу активному туризму. Тут можна поставити свій намет або причіп або взяти їх напрокат. Кемпінги мають одну або дві зірки, тому розраховувати на надання особливих послуг немає підстав, але тут ви будете мати можливість прийняти душ, попрати. Завантаження кемпінгів в курортних місцях в розпал туристичного сезону дуже велике, і бронювати місце необхідно заздалегідь.

Апартаменти та вілли (Apartamenti e Ville)

У великих містах та на морських курортах ви можете зняти мебльовані апартаменти або цілі вілли. Ціни на таке житло коливаються в залежності від категорії, послуг, близькості до моря та сезону.

Туристичні села (Villaggi Turistici)

Як правило, туристичні села розташовані в курортних районах і являють собою території, спеціально обладнані всім необхідним для проживання. Тут розташовані котеджі або бунгало. Такі будиночки бувають самих різних категорій, а відкриті такі села тільки в туристичний сезон.

Якщо Ви вирішили відвідати Італію

Ми Вам у цьому допоможемо

Залиште коментар

Віза в Iталію с допомогою агенства vizaua.com/ua
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19