Охорона здоров’я в Польщі

Громадяни всіх держав за винятком Великобританії повинні купити необхідну страховку до приїзду в Польщу. Згідно з двосторонньою угодою між Польщею та Великобританією, громадяни Великобританії у випадках, що вимагають негайного медичного втручання, можуть безкоштовно користуватися польською державною службою охорони здоров’я.

Тим не менш, навіть британським громадянам рекомендується придбати страховий поліс, оскільки договір охоплює не всі медичні послуги, крім того, нещасний випадок може статися по дорозі до Польщі.

Для перетину польського кордону не потрібні ніяких щеплень. Вода з крана повністю придатна для пиття, хоча деякі туристи вважають за краще пити мінеральну воду з пляшок.

Польські аптеки прекрасно забезпечені різного виду ліками. У міських аптеках з персоналом можна спілкуватися англійською або німецькою мовами. Рецепти, виписані в країні проживання, полегшать придбання необхідних фармакологічних препаратів.

У кожному місті є, щонайменше, одна чергова аптека, яка працює цілодобово. Адреси аптек можна знайти в місцевих довідниках чи журналах. При виникненні серйозних проблем зі здоров’ям, потрібно звернутися в найближчу лікарню, де пацієнту будуть зроблені відповідні аналізи і надана необхідна медична допомога.

У великих містах діють також приватні клініки, але лікування в них буде коштувати набагато дорожче, ніж у державних.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19