Взаємовідносини між статями

Взаємовідносини між статями

Взаємовідносини між статями

Як не дивно представники чоловічої статі в Польщі, незалежно від віку, до цих пір цілують руки жінкам. Поцілунок пояснюється тим, що польські чоловіки та хлопчики саме таким чином висловлюють повагу до дами, а не інтерес до неї.

Сьогодні полячки вважають, що чоловік повинен мити посуд та гуляти з дитиною. Хоча те, що чоловіки подають руку жінці, носять їх сумки — дається жінкам дуже важко. Лише з першого погляду поляки здаються серйозними та вихованими.

Залицяння в поетичному стилі давно вже в минулому. Ви не почуєте, що у вас шия як у Нефертіті, а очі, наче діаманти. Швидше за все, звернуть увагу на ваш костюм або зачіску.

Не довіряйте красивим словами поляків. Швидше за все, на ранок, він помчить назад до родини, залишивши вас без уваги.

Флірт вважається мистецтвом в країні. Ним володіють представники різної статі та віку. Самі ж поляки в більшості своїй однолюби. Вони до сих пір танцюють щока до щоки і виконують досконало складні па фокстротів, танго та польки. Що цікаво, закохані парочки сидять не напроти один одного, а поруч.

Зараз одна з головних проблем — це брак житла. Тому придивіться до житла вашого нареченого, і до того, скільки родичів там живуть.

Відсоток розлучень в країні — один з найнижчих в Європі.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19