Сувенір на згадку

Сувенір на згадку

Сувенір на згадку

Безумовно, відвідуючи закордонну країну, кожен турист хоче закріпити свої враження сувеніром або дивиною. На щастя, у Польщі оригінальні сувеніри можна знайти на кожному кроці.

Вважається, що найкрасивіші сувеніри продаються в краківських «Сукенніце». Також оригінальні сувеніри можна придбати на щорічній Ярмарку святого Домініка у Гданську, яка проходить в серпні. На час проведення цього ярмарку у місті встановлюються торгові намети прямо на тротуарах. І причому знайти можна не тільки милі дрібнички, але й самі справжні скарби.

Так, на Домініканській ярмарку продаються і ювелірні вироби із золота та срібла, і бурштинові, і коралові прикраси. Картини, керамічні вироби, скульптури, книги, одяг та музичні інструменти — це лише мала частина того, що можна побачити на цьому ярмарку. Цікаво, що на цьому ярмарку можна придбати і найсучаснішу апаратуру з технікою і раритетні вироби, ексклюзивні речі, антикваріат. Звичайно ж, крім покупок гості зможуть насолодитися яскравою і цікавою музичною програмою.
Сувеніри сувенірами, а от багато туристів приїжджають до Польщі, щоб конкретно «затаритися».

Але тільки це стосується серйозних покупок. Багато колекціонерів з усього світу приїжджають до Польщі у пошуках творів відомих польських художників. Однак такі покупки не завжди можна легко вивезти з країни. Іноді на те потрібен спеціальний дозвіл Воєводського управління консерватора пам’яток старовини і мистецтва того району, де була здійснена покупка. А якщо мова йде про покупку цінних книг, то звертатися за дозволом потрібно в Національну бібліотеку, що знаходиться у Варшаві.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19