Поляки — найщасливіші люди у світі

Поляки - найщасливіші люди у світі

Поляки — найщасливіші люди у світі

В кінці минулого року соціологи з Центру дослідження громадської думки Польщі провели цікаве опитування громадян республіки з метою вивчити їх рівеня щастя.

У підсумку вони отримали досить несподівані та приємні для всіх результати — 71 відсоток поляків вважають себе щасливими людьми і абсолютно задоволені своїм життям. Чверть опитаних жителів заявили, що більш-менш щасливі, і лише три людини із ста були незадоволені своєю долею. Третина респондентів вважають, що їм постійно щастить і тільки для дванадцяти відсотків удача приходить рідко.

Такий результат дослідження став великим сюрпризом, якщо враховувати стереотип, що поляки — песимісти. Польські соціологи, згідно з отриманими даними, стверджують, що в останні роки кількість громадян Польщі отримують радість від життя і визнають що такий факт помітно збільшився. Притому більшість учасників дослідження щасливі у шлюбі і дружніх стосунках, з них: 92 відсотки пишаються своїми дітьми, 82 відсотки опитаних отримують задоволення від сімейних уз, 77 відсотків цінують свої відносини з друзями і близькими, а також задоволені місцем свого проживання та 50 відсотків задоволені умовами і рівнем життя.

Трохи більше половини опитаних поляків задоволені станом свого здоров’я і всього лише для 20 відсотків цей показник є приводом для занепокоєння.

Також, більшість громадян Польщі задоволені своєю роботою, але на жаль, не рівнем заробітку та 40 відсотків учасників дослідження хотіли б поліпшення фінансового становища. Не мають претензій до розміру зарплати лише 25 відсотків респондентів.

У той же час, згідно з даними Центру дослідження громадської думки, за останні 18 років число громадян, котрі не відчувають дискомфорт з фінансових причин, збільшилося більш ніж удвічі — з 9 до 23 відсотків. Також, в два рази більше стало людей, задоволених матеріальними та побутовими умовами.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19