Прикордонна карта

Карта прикордонного руху

Прикордонна карта

Прикордонна карта — вона ж Карта прикордонного руху, вона ж MRG

Карта MRG — це посвідчення, яке видається людям, котрі протягом 5 років прописані в 30-кілометровій зоні від кордону з Польщею. Посвідчення дозволяє перетинати кордон сусідньої держави без візи.

 Можна перетинати кордон Польщі необмежену кількість разів, але не можна заїжджати всередину країни далі ніж на 50 км або в інші країни шенгену.

152 комментария to “Прикордонна карта”

 1. Мар*ян:

  В моєму місті сказали при реєстрації на МРГ,що аж на травень місяць можлива реєстрація,хоча раніше,як я приходив запитувати відповідали-прийти за два тижні до закінчення існуючої в мене МРГ. Підкажіть будь-ласка,як бути далі,що потрібно зробити,щоб швидше зареєструватись? Від чого все ж таки залежить швидша реєстрація.Дякую за відповідь.

 2. Марія:

  Доброго дня! У мене таке питання: ми з чоловіком маємо карточки MRG, щоб поїхати в Польщу з дитиною нам потрібно її вписувати в паспорт чи виробляти їй окремо? і взагалі які умови виїзду в Польщу з дитиною 3років? що потрібно мати з документів?

  • ігор:

   с кажіть а якщо я виписувався по місцю навчання а батьки жевуть в прикордонній зоні , чи потрібно чекати вказаний термін?

 3. Олег:

  Яка ціна карточки MRG і чи можна її вироби напряму в посольстві у Львові без реєстрації в інтернеті бо там дуже довгі черги ?
  Дуже дякую за допомогу.

 4. Артем:

  Моя дружина, перед одруженням була приписана у Львівській 30км зоні, після одруження приписалася у Волинську,але теж 30 км зону….чи можна зробити картку не чекаючи 3 роки?

 5. Олена:

  Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка… Настав час забирати картку прикордонного руху, та за станом здоров*я не маю такої можливості. Які документи потрібні батькам, щоб вони могли забрати мою картку. Чи потрібна заява??? Дякую!!

 6. славік:

  підскажіть, скільки часу можна бути в польщі на карточці MRG?

 7. Марія:

  Добрий день! Я запізнилася на здачу документів на МРГ. Чи можу я двести і на протязі якого часу? Дякую

 8. Саша:

  Де в луцьку можна зробити Прикордонну зону

 9. Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, якщо я приписана у Львові, проте вже близько 5-ти років живу у 30км зоні, чи можу я зробити картку?

 10. Ігор:

  Здав документи для прикордоної карти, час підходить її забрати, але загубив нталон з номером який треба придявляти при заборі карти, що робити?

 11. Людмила:

  Доброго дня. Скажіть, а якщо я все життя прожила у 30-ти кілометровій зоні, виписувалась в гуртожиток під час навчання, а зараз знову приписана в цій зоні. То чи маю я можливість отримати картку?

 12. Михайло:

  Скажіть будь-ласка, а якщо поїхати дальше, ніж на 50 км у Польщі, то що загрожує? Там же немає прикордонної служби, яка контролює, де людина знаходиться….

 13. Василь:

  26 вересня 2014 року термін отримати прикордонну карту . Як дізнатися чи готова вона ?

 14. олег:

  які документи потрібні для виготовлення прикордонної карти???І чи потрібні гроші якщо потрібні то скільки??? Та за скільки часу її можна виготовити???

 15. Богдан:

  Мені 17 років.Батько дозвола не хоче дати для отримання карточки, я став на чергу на листопад, а в лютому мені вже 18.Чи можна отримати карточку без дозволу батька, і шо мені робити.

 16. Юрій:

  Коли був змінений мінімальний термін постійного проживання у прикордонній зоні з трьох років до 5 ? Чи маю я право отримати картку, якщо три роки проживання у прикордонній зоні виповнилося у серпні поточного року ?

 17. Інна:

  Доброго дня! Чи маю право я отримати картку якщо виписалась з прикордонної зони, але приписалась до міста, яке теж відноситься до прикордонної зони???? Термін проживання за попереднім місцем приписки відповідає потрібній кількості років.

 18. Уляна:

  скажіть, будь ласка, чи можу я отримати MRG картку коли всі свої роки я проживала в 30км зоні, але тепер за певних обставин довелось змінити місце прописки)хоча живу ж там де й проживала завжди (в 30 км зоні)

 19. ігор:

  я був приписаний у прикордоній зоні але на період навчання приписався у луцьку в гуртожитку, чи можу я отримати картку на малий прокордоний рух?

 20. Михайло:

  Доброго дня, скажіть будьласка у мене закінчується карточка MRG 14.01.2015 коли я можу здати документи на поновлення карточки на 5 років.

 21. julia:

  Доброго дня!
  Мене цiкавить така iнформацiя:
  1.Скiльки днiв максимально я можу знаходитися на територii Польщi по карточцi?
  2.I наприклад що буде як поiду далi нiж 30км?
  Дякую

 22. Roma:

  А чи можна цю карточку зробити бесплатно по студенському???

 23. Альона:

  Скажіть будь ласка чи обовязково брати з собою неповнолітню дитину як забирати картку, коли на неї виготовлялася картка також. Дайте відповідь це терміново і дуже важливо. бо додзвониися у візовий центр не можу…

 24. Lida:

  Скажіть будь ласка чи можна виробити 6 місячній дитині MRG якщо батьки ціле життя прописані в прикордонній зоні? Дякую!)

 25. Ліля:

  Дорого дня) мені 17, вперше буду робити цю картку, хочу взнати які документи треба для подачі на картку не повнолітній особі, та скільки це буде коштувати. Дуже дякую)

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19