Прикордонна карта

Карта прикордонного руху

Прикордонна карта

Прикордонна карта — вона ж Карта прикордонного руху, вона ж MRG

Карта MRG — це посвідчення, яке видається людям, котрі протягом 5 років прописані в 30-кілометровій зоні від кордону з Польщею. Посвідчення дозволяє перетинати кордон сусідньої держави без візи.

 Можна перетинати кордон Польщі необмежену кількість разів, але не можна заїжджати всередину країни далі ніж на 50 км або в інші країни шенгену.

152 комментария to “Прикордонна карта”

 1. марина:

  скажіть будь ласка чи потрібно довідку про те чи дійсно ти проживаєш за цією адресою???

 2. Саша:

  Скажіть будь ласка чи діє, і чи взагалі буде діяти, 50-ти кілометрова зона.

 3. назар:

  Підкажіть які саме номери потрібно вписувати для онлайн рестрації… (мається на увазві з квитанціх про оплату….. На сайті просять ввести номер квитанції… але є дві колонки в іншій що потрібно ввести? дякую.

 4. Ігор:

  Доброго дня! Всі свої 18 років я проживав у 30 км зоні,але зараз поступив у Львів і приписався у гуртожитку.Чи можу я отримати картку mrg?

 5. Галина:

  Скажіть будь ласка,чи розширили прикордонну зону до 50 км? Чи це неправда?

 6. Анка:

  я подала документи на картку 18.12.14. Мені повідомили, що картка буде готова до 2-х місяців — пришлють смс. Вище я прочитала, що вона робиться до 40 робочих днів. Смс так і не прийшла….як дізнатися, коли буде картка, довго вже чекаю((((

 7. іванна:

  чи знаєти чому 2 карточку мрг дають на 3 роки))))))) новий закон,))))))

  • Оксана:

   Де Ви цікаво вичитали такий закон? Другу карточку дають на 5 років!!! Кілька днів тому забрала свою.

 8. Андрій:

  Чи входитьь Камянка-Бузька Львівскої області в 50 км прикордонну зону?

 9. Володя:

  скажіть будь ласка я загубив стару карточку але термін дії в неї вже закінчився чи можу я виготовити нову

 10. Оксана:

  У мене карточка МРГ закінчується 27.02.15року. У візовому центрі Польщі повідомили, що я маю право подати документи за місяць до закінчення карточки. Я їх подала 29.01.15 року. Як мені дізнатись як довго мені ще чекати картку. Люди що подавали локументи на картку за дві неділі вже її отримали. Як мені дізнатись коли буде готова моя карточка, ажде вона вже місяць на виготовленні.

 11. Оксана:

  У мене термін дії картки МРГ 27.02.15року. Чи можу я 27.02.15р. перетнути кордон Республіки Польща.?

 12. Павло:

  Доброго дня,це правда що продовжили з 30-километрової зони на 50????

 13. Олег:

  Доброго дня,мене дуже цікавить таке питання,я проживаю у Львівській обл,більше 10років але виписався на термін 3 місяці,потім знов приписався на постійне місце проживання..чи зможу я отримати карту MRG..дякую!

 14. андрій:

  я маю картку mrg.дружину приписав до себе(в 30 кілометрову зону),чи я можу зробити їй карточку на основі свідоцтва про одруження чи їй треба чекати 3 роки?

 15. Тарас:

  скажіть будь ласка які реквізити потрібно щоб стати в чергу (оплата через кредобанк)

 16. Андрій:

  добрий день. Маю картку мпр навчаюсь у Львові у гуртожитку вимагають приписатись чи це обовязково, якщо пипишусь чи буде дійсна картка.

 17. Олександр Білас:

  Скільки часу роблять прикордонну картку ?

 18. Алла:

  Скільки часу роблять прикордонну картку ?

 19. Ірина:

  доброго дня підскажіть що робити,моя перша картка МПР вийшла з терміну дії (2 роки) це було давно,друга на той час мені не потрібна була, а зараз потрібна,але причина в тому, що я не можу знайти попередньої…Що мені робити?

 20. Маряна:

  Добрий день! Я здала на картку е в березні, як дізнатись чи вона вже є, і чи можна іі забрати??

 21. Наташа:

  Добрий день! Я здала на картку в березні, як дізнатись чи вона вже є, і чи можна іі забрати??

 22. Олександр:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я подати документи на виготовлення картки малого прикордонного руху, якщо попередня закінчується через два місяці? Дякую.

 23. Таня:

  Яка ціна щоб зробити карточку?

 24. Роман:

  Українець, який має дозвіл на малий прикордонний рух може перебувати у 30 кілометровій зоні одним заїздом не більше 60 днів. Але слід пам’ятати, що у сумі можна перебувати не більше 90 днів на півріччя, починаючи від дати першого в’їзду. На основі дозволу можна перетинати митницю скільки завгодно разів.
  Питання: не є зрозумілим як рахується півріччя? Береться календарний рік (з січня по червень і далі з липня по грудень), чи момент першого в’їзду цього року?

 25. Дарія:

  Я була приписана в 30 км зоні з народження.Як вийшла заміж виписалась і одразу ж приписалась також в 30 км зону але іншої області.Чи можу я огтримати карточку?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19