Корисна інформація про Угорщину для туриста

Корисна інформація про Угорщину для туристаСеред інших європейських туристичних маршрутів відпочинок в Угорщині є одним з найвигідніших. Якість тутешнього сервісу в останні роки істотно зросла. Тут можна чудово відпочити і помилуватися пишнотою архітектури, заплативши зовсім небагато. Унікальні замки і фортеці, чудові палаци, дивовижні площі і фонтани — все це є в Угорщині.

Трохи географії. Межує Угорщина з наступними країнами: Сербія, Україна, Хорватія, Словаччина, Австрія, Словенія, Румунія. Столицею країни є Будапешт. Угорська територія здебільшого рівнинна, є велике озеро Балатон, найбільша річка — Дунай.

Клімат Угорщини. Угорське літо спекотне, характерне для країн з помірним континентальним кліматом. Зима м’яка, недовга. Для туристичної поїздки непоганим часом вважається осінь і тепла весна.

Пам’ятки Угорщини. Прямуючи до Угорщини, можна повноцінно відпочити, поправити здоров’я у місцевих оздоровчих курортах. Угорські цілющі термальні джерела обчислюються тисячами. Кожне з них неповторне, по-своєму унікальне. Лужні джерела корисні для шлунка та органів дихання, вуглекислі води незамінні для кровоносної системи, хлорні процедури допомагають при специфічних жіночих і чоловічих хворобах.

Угорська земля наповнена історичними та культурними пам’ятками архітектури. Безліч музеїв, храмів і виставкових залів пропонує своїм гостям Будапешт. Чудова дунайська набережна — по ній можна годинами бродити, насолоджуючись шикарними видами старовинних мостів.

Гуляючи по площі Святої Трійці в центрі міста, неможливо прогледіти монумент, споруджений як пам’ять жертвам чуми. Головна прикраса будапештській площі — храм Митяша. Неподалік від нього розташувався парк Варошлігет зі знаменитою купальнею і пляжем «Сенечів». У Європі дана водолікарня найбільша.

Вражає своєю архітектурою бароко фортеця Вайдахуняд. Великий інтерес (особливо у дітвори) викликає будапештський зоопарк, один з найстаріших у Європі. Любителі дивовижної флори можуть задовольнити свій інтерес, відвідавши ботанічний сад.

Між двома мостами розташувався острів Маргіт. Це улюблене місце відпочинку корінних жителів і туристів. Острів знаменитий своїм літнім театром, японським садом і руїнами жіночого монастиря.

Популярне туристичне місце Угорщини — місто Тихань. У ньому безліч стародавніх будівель, споруд, а також могильних каменів, що мають форму серця.

Любителі водних розваг в Угорщині можуть відвідати великий аквапарк, накритий величезним куполом. На озері Балатон цінителі активного відпочинку оцінять можливості парусного спорту, веслування. На Балатоні нерідко проводять регати європейського рівня.

Корисна інформація для туриста. Валюта Угорщини — форинт. У країні можна розплачуватися більшістю видів кредитних пластикових карт. У місцевих закладах дають чайові — не тільки в барах і ресторанах, але і в перукарнях, таксі, салонах та інших організаціях сфери послуг.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19