Робоча віза до Польщі

Робоча віза до Польщі

Робоча віза до Польщі

Ситуація з працевлаштуванням в Польщі всім відома, кожен рік, тисячі людей вирушають на заробітки до Польщі, і в інші країни Шенгенської зони. Що стосується Польської республіки, найбільш актуальними та затребуваними є будівельні компанії, малярні цехи, та харчова індустрія.

    Так само існує нескінченне число вакансій, на спеціальності, які не потребують особливих навичок та знань, таких як: офіціанти, бармени, обслуговуючий персонал, і так далі. Відносно робочих осередків з професійним або інтелектуальним нахилом, Польща також відкриває двері, для тих хто  бажає працювати вчителем, лікарем, фельдшером і т. д. При бажанні перетнути її межі, необхідно відкрити “робочу візу в Польщу“.
     За законом – ця віза видається тій категорії громадян, яким необхідно перебувати на території Європейського Союзу більше 90 днів протягом шести місяців.
З цього випливає що для довготривалих поїздок: робоча віза до Польщі навіть краще, та зручніше ніж будь-яка бізнес віза до Польщі.

    Робоча віза дає можливість прибувати в країні весь термін безперервно (відноситься до тієї країни, в посольстві та консульстві якої була оформлена), а також при цьому виїжджати в інші 25 країн Шенгенської покриття до 90 днів.

Якщо Вам потрібна “робоча віза в Польщу”  – ми допоможемо Вам її отримати.

Коментарі до “Робоча віза до Польщі”

  1. Андріана пишет:

    Скажіть будь ласка чи можна на робочій візі часто перетинати кордон з метою покупок???

Залишити коментар:

Яндекс.Метрика
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19