Громадський транспорт он-лайн довідник

Громадський транспорт он-лайн довідник

Громадський транспорт он-лайн довідник

Сьогодні я хочу розповісти Вам про сайт http://jakdojade.pl, на якому можна спланувати свою поїздку по Польщі, використовуючи громадський транспорт. Підтримуються наступні міста: Білосток, Бигдощ, Варшава, Вроцлав, Катовіце, Краків, Лодзь, Гданськ, Сопот та Гдиня, Познань, Радом, Торунь та Щецин. Безсумнівним плюсом є те, що сайт має програми для iPhone та Android.

У верхній лівій частині вікна сайту Вам необхідно задати початкову точку маршруту (А) і кінцеву (В). Причому, Ви можете задати як адресу, так і назву пункту (природно, по-польськи), яка Вас цікавить:
Громадський транспорт он-лайн довідникПошук має ряд додаткових налаштувань:

    можна задати конкретні час і дату, для яких ми переглядаємо маршрути транспорту (за замовчуванням система шукає для Вас найближчий транспорт), причому можна задати або час відправлення, або час прибуття. У другому випадку слід поставити «галочку» у полі arrival;
    перемикач у вигляді трьох фігурок чоловічка — дозволяє вибрати один з трьох варіантів пошуку: зручний — мінімум переміщень пішки, але, можливо, більш тривалий час у дорозі; збалансований і варіант для тих, хто дуже поспішає (за замовчуванням система використовує збалансований варіант);
    додатково Ви можете поставити «галочку» Avoid changes, якщо Ви хочете уникнути, по можливості, пересадок;
    для вибору іншого міста Польщі скористайтеся посиланням Change city в заголовку.
Громадський транспорт он-лайн довідникПісля клацання по кнопці Search в правій частині екрану на мапі Ви побачите спланований маршрут поїздки. У лівій частині буде представлена докладна інформація про використовувані видів транспорту, необхідного часу і числі зупинок:

У розглянутому вище прикладі ми сформували маршрут від головного залізничного вокзалу Гданська (Dworzec Główny) до зоопарку (ZOO). Вам пропонується спочатку доїхати 20 зупинок на трамваї № 12 (28 хвилин) до станції Oliwa, потім доїхати на автобусі № 222 (8 хвилин) до Зоопарку.

Приємних Вам поїздок по Польщі!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19