Як вивезти тварину за кордон? Дозвіл на вивезення тварин за кордон

Дозвіл на вивезення тварин за кордон

Дозвіл на вивезення тварин за кордон

Для вивозу тварини за кордон потрібно «Ветеринарне свідоцтво № 1» Дозвіл на вивезення тварин за кордон. Даний документ має право видати тільки державна ветеринарна лікарня, яка займається відстеженням поширення інфекційних захворювань тварин в даному регіоні. Свідоцтво видається на підставі міжнародного ветеринарного паспорта, який зобов’язаний бути у кожного власника тварини. В даному паспорті лікарем вказується дата щеплень та назви вакцин, зроблені вашому чотириногому улюбленцю. Усі записи мають бути завірені підписом лікаря і печаткою.

На даний момент для жителів країн СНД введено подвійний контроль — європейцям необхідно мати при собі міжнародний ветеринарний паспорт на тварину. Спеціальне ветеринарне свідоцтво необхідно отримати за три дні до самої поїздки, термін дії цього свідоцтва дорівнює трьом дням. У ветеринарному свідоцтві необхідно вказати такі дані як: маршрут прямування, прізвище власника, кличка тварини, його вік, стать, дата результатів проведення аналізів на глисти та всі щеплення, які були зроблені тварині. Дане свідоцтво повинно бути завірене підписом лікаря та печаткою цієї установи. Ветеринарне свідоцтво, це дуже важливий документ адже саме він засвідчує «особистість» тварини на різних митницях. Однак до міжнародного паспорту та ветеринарному посвідченню вам будуть необхідні і інші документи. Якщо ви вирішили вивезти вашу тварину за межі країн СНД, то вам буде потрібна «ліцензія на вивезення» — так звана віза.

Як вивезти тварину за кордон

Як вивезти тварину за кордон

Якщо ваша собака має родовід, то вам досить буде пред’явити її і закордонний паспорт людини, з якою вона буде вивозитися. Це дозволить вам не тягати нещасну тварина по різних інстанціях. Так само потрібно буде вказати точну дату вильоту та маршрут. Однак, якщо родоводу немає, то собак потрібно буде повозити по відповідним інстанціям на оцінку. Так як на всіх митницях є зразки бланків віз і підписів, то спроба вивезти собаку без такої не увінчається успіхом. Хоча такі ж бланки продаються на Пташиному ринку. З кішками справи йдуть простіше. Віза може бути видана будь-яким фелінологічним клубом, у тому числі і за місцем вашого проживання.

У день вильоту митним ветеринарним контролем ретельно перевіряється дана віза та інші документи на тварину.
Однак, якщо у вас вимагатимуть будь-які додаткові документи, знайте — вони просто вимагають гроші. Досить лише мати ветеринарне свідоцтво та ліцензію. Варто зауважити, що авіакомпанії забороняють брати на борт літаків різного виду гризунів.
Потрібно не забувати, що багато країн, крім основного пакета документів, мають свої особливості, у зв’язку з законами країн. Розглянемо всі деталі для кожного випадку конкретно.
В Ірландію тварин дозволено ввозити тільки у вантажному відділенні. Після прибуття ваш чотириногий улюбленець автоматично потрапляє на 6 місячний карантин.

Для ввезення тварин до Німеччини, вам знадобиться антирабічний сертифікат міжнародного зразка.
І обов’язково мати при собі довідку про щеплення вихованця на німецькій мові.

Якщо ви бажаєте ввезти тварину в Італію чи Іспанію, то вам будуть потрібні довідка про стан здоров’я вашого улюбленця та довідка про вакцинацію проти сказу. Остання довідка видається не більше ніж за 1 рік і не менше 30 діб до від’їзду.

У Великобританії вам доведеться пройти 6 місячний карантин.
Якщо вам потрібно привезти тварину до Тунісу, то вам доведеться не пізніше, ніж за півроку і не раніше, ніж за 30 днів взяти довідку про наявність щеплень, а так само довідку про вакцинацію проти хвороби Карре.

3 комментария to “Як вивезти тварину за кордон? Дозвіл на вивезення тварин за кордон”

  1. Оля:

    А як саме перевозити гризунів а саме щурів, мишей, чи хом’яків???
    Ми хочемо купити щура або мишку в Польщі і забрати на Україну а як це зробити ми не знаємо. Помлжіть будь-ласка.

  2. Богдана:

    Доброго вечора,підскажіть будьласка як перевезти кота до Польщі і які конкретно документи потрібно?чи має значення те,що власником кота в паспорті є мій минулий чоловік,а я після розлучення змінила прізвище на дівоче,знаю що потрібна форма №1,вона робиться на основі паспорта,то як правильно вчинити? зробити виправлення у паспорті ,чи хто власник не має значення головне,щоб форма була видана на мое прізвище,чи везти з собою свідоцтво про розлучеення,чи зертатись і змінювати паспорт коту,дуже дякую за відповідь

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19