Нові вимоги для шенген віз та ускладнення візового режиму

Ускладнення візового режиму

Ускладнення візового режиму

Несподівана новина прийшла сьогодні з Польщі. Польща вирішила ускладнити видачу віз українцям. Незважаючи на те, що українці з самого Майдану виступали за скасування віз, а багато жителів України до цих пір упевнені, що в асоціації ЄС є пункт про безвізовий режим, польський уряд помітно ускладнив процес видачі віз українським громадянам.

Раніше жителі західної України могли без проблем, оформити шопінг-візу, яку можна було отримати лише за закордонним паспортом та пропискою. Для цього було потрібно зробити покупку в Польщі на будь-яку суму і віза автоматично продовжується на рік.

Багато українців користувалися даною послугою і їздили до Польщі для покупки товарів і продуктів, але тепер це буде зробити складно. Відсьогодні, щоб оформити таку шопінг-візу, треба стільки ж документів, як і на звичайний шенген.

Відтепер, щоб отримати візу для відвідин Польщі, громадянам України буде потрібно багато документів і довідок. Окремо стоїть виписка з банківських рахунків за останні місяці, довідка про доходи з місця роботи за 6 місяців. Крім цього, тепер обов’язковим пунктом стала бронь в готелі, навіть якщо людина не планує залишатися з ночівлею.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19