Візовий карантин

 

Візовий карантин

Візовий карантин

Карантин — це вид покарання, який застосовується консульством в разі серйозного порушення візових правил. Мінімальний термін карантину складає три місяці — протягом цього терміну документи на нову візу прийняті не будуть. Термін карантину визначається тяжкістю правопорушення та може досягати декількох років.

Якщо Ви не спішете, а зайвих розглядів хочеться уникнути, то почекайте близько півроку та спокійно йдіть у консульство з новим пакетом документів для нової поїздки. Якщо ж поїздка термінова та важлива, тоді відразу після відмови ви маєте намір наново переконувати консульство в необхідності отримання візи, подбайте про те, щоб зібрані документи були в ідеальному порядку і максимально аргументували в тому, що ця поїздка термінова і важлива. Іноді позитивну роль має втручання запрошуючої сторони, яка може направити факс в консульство або просто подзвонити по телефону і підтвердити важливість вашого візиту.

Карантин також буває за правопорушеннями, скоєне туристом під час попередніх поїздок до Шенгену. Це рідко відноситься до дрібних адміністративних порушеннях типу штрафів за неправильну парковку. Але якщо злочин був серйозний,та відбувся судовий розгляд, карантин практично гарантований.

Деякі карантини можуть ставитися лише до конкретного консульству і не є перешкодою для отримання візи в інших консульствах шенгенських країн. Наприклад, якщо турист подав заяву на візу, а через кілька днів передумав отримувати цю візу і забрав документи з консульства, консульство може «образитися» і поставити туриста на карантин на декілька місяців. Ось такий карантин відноситься тільки до конкретного консульству та не заважає отримувати інші шенгенські візи.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19