Авто з Польщі

Наша компанія надає послуги з пошуку автомобіля у Польщі, покупки та  доставки автомобіля з Польщі, а також оформленні документів для експлуатації авто з Польщі для експлуатації Польського авто в Україні.
Завдяки нашій співпраці з автодиллерами в Польщі та Німеччині та якісному аналізу Польських та в загальному Європейських автосайтів ми в короткі терміни підбиремо авто з Польщі б/у у відмінному стані, проведемо техогляд та приженемо авто з Польщі в Україну Вам.

Послуги тимчасово не надаються

З приводу пригону автомобілів з Польщі та Європи звертайтесь за наступними контактами:

Тел: +38 (097) 763 77 15+38 (097) 763 77 15 – Олександр

Skype: zaxar-vn

E-mail: zaxar.vn@mail.ru

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та ми досягаємо бажаного Вам результату в самі короткі терміни! Фахівці компанії “Euroviza” проаналізують усі існуючі Польські автомобільні сайти, передзвонять та поспілкуються з власником обраного автомобіля для самого точного висновку його характеристик та стану. Кожен з аналітиків нашої компанії не одноразово приганяв авто з Польщі під замовлення і точно може встановити, наскільки хороший вибраний вами варіант.

Компанія “ Euroviza ” оберігаючи своїх клієнтів ніколи не посилає їх вивчати польські авторинки і не відправляє самостійно вибирати авто на одиничні сайти оскільки у нас спектр пошуку в десятки разів ширше, а нарватися на несумлінного продавця дуже просто. Наші аналітики вибирають польські автомобілі використовуючи десятки інтернет ресурсів та віддалену систему зв’язку з усіма автокомісамі Польщі, витрачаючи на пошук для своїх клієнтів максимум часу та завжди готові прийняти Вас в офісі, та та відповісти на усі цікавлячі вас питання.

Ми допоможемо знайти на території Польщі цікавлячий Вас автомобіль та доставити в Україну з Польщі в самі стислі терміни

“ Euroviza ” – один з лідерів в області пригону авто з Польщі

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19