Чудотворна ікона в Ченстохова

    

Чудотворна ікона в Ченстохова

Чудотворна ікона в Ченстохова

Релігійний туризм в наші дні набирає все більших обертів. Польща, як одна з найбільш відвідуваних країн світу, так само має в своєму арсеналі такі пам’ятки, які підкорюють серця туристів з різних країн. Дивне місце під назвою Ченстохова пропонує мандрівникам з усього світу відкрити його для себе і дізнатися багато цікавого і навіть неймовірного. У цьому скромному містечку є одна незвичайна каплиця — уздовж її стін стоять милиці! І це неспроста. Їх залишили тут ті, хто на собі випробував чудодійну силу ікони Чорної Мадонни. Слава про цю ікону поширилася на весь світ, і щороку тисячі туристів з різних країн здійснюють паломництво в Ченстохова.

     Легенда свідчить про те, що ця ікона написана самим Лукою, а в якості її основи була взята дошка з дому Святого сімейства. Незважаючи на те, що експерти стверджують, що це лише копія однієї візантійської ікони, тим не менш вона творить дива.

 
    Ікона Чорної Мадонни знаходиться в закритому доступі, її прикривають спеціальною, виконаною зі срібла в 1673 році платиною. Парафіянам показують цю ікону лише на свята і в певний час дня. Для цієї чудотворної ікони зробили 7 різних окладів, в яких вона і з’являється перед прихожанами. Всі оклади є справжніми витворами мистецтва: вони прикрашені коштовностями, і над їх створенням працювали кращі майстри.
   Приїжджаючи в Ченстохова, багато туристів та паломників, яким допомогла ікона, на знак подяки залишають в каплиці усе найдорожче. Ця традиція повелася з давніх часів, і сьогодні в каплиці можна побачити такі речі, яким позаздрили б навіть музеї зі світовим ім’ям.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19