Митні правила Польщі

Туристи, які відвідують Польщу, зобов’язані в усній формі заявити співробітникові митниці про всі предмети що перевозяться.

Багаж

Багаж

На територію Польщі можна ввозити:

— Алкогольні та спиртовмісні напої в цілому не більше 1 літра;
— Винні вироби в цілому не більше 2 літрів;
— Пиво в цілому не більше 5 літрів;
— Сигарети в цілому не більше 40 шт.;
— Сигари в цілому не більше 10 шт.;
— Тютюн або нюхальний тютюн в цілому не більше 50 г;
— Духи в цілому не більше 50 мл;
— Туалетна вода в цілому не більше 250 мл;
— Лікарські засоби в тій кількості, яке призначене для власних потреб туриста.

Загальна сума товарів, що провозяться в особистому багажі та не входять до списку дозволених, не повинна перевищувати € 175. Якщо пасажир ще не досяг 15-річного віку, ця сума не повинна перевищувати € 90.

Турист має право провезти на територію Польщі предмети особистого користування, необхідні під час перебування в країні: туалетні приналежності, одяг, особисті коштовності, фотоапарати і кінокамери з оснащенням і фільмами, відеокамери з касетами для них, а також переносне обладнання, призначене для відеозапису, електричні прилади й переносні IT технології, спортивний інвентар.

Від мита також звільняються:

1. Продовольчі товари: м’ясо, м’ясо птиці, риба, а також консерви з цих продуктів не більше 2кг, тварини і рослинні жири не більше 1 кг, молочні продукти не більше 1 кг, шоколад та вироби з гео не більше 1 кг, натуральна кава не більше 200 г;

2. Сувеніри, загальна вартість яких не перевищує $ 100 за курсом, який оголосив Національний банк Польщі на день митного огляду. Особа, що перевозить сувеніри на суму, що перевищує існуючі тарифи, має сплатити мито, складову 10% вартості товару;

3. Товари особистого користування: один портативний музичний інструмент, 1 портативна друкарська машинка, 2 фотоапарата, 1 узколентний кіноапарат з оснащенням і 10 штук кінострічок, особистий комп’ютер, відеокамера, відеомагнітофон, грамофон, радіоприймач, магнітофон, телевізор, установка, яка з’єднує кілька з перерахованих вище пристроїв , спортивне спорядження (дошка для віндсерфінгу, човен або байдарка довжиною до 5,5 метра, велосипед без двигуна, палатка, 2 тенісні ракетки, лижі), золоті вироби, а також вироби з платини, натуральних перлів і благородних каменів загальною вагою до 50 г .

Ввозити мисливську, спортивну, вогнепальну або газову зброю і 100 штук патронів до нього можна виключно після отримання дозволу, що видається польським консульським відділом.

Усі транспортні засоби, які зареєстровані в іншій країні проходять митний огляд і отримують право перебувати на території Польщі протягом певного періоду часу. У тому випадку, якщо транспортний засіб залишається на території Польщі понад встановлених термінів, власник повинен сплатити податок з обороту і мито. До Польщі можна ввозити то кількості бензину, яке може поміститися в баку транспортного засобу.

Забороняється ввозити / вивозити:
1. Радіоактивні і вибухові матеріали.
2. Отруйні речовини.
3. Наркотики.
4. Предмети, які порушують суспільну безпеку, а також товари, які можуть завдати шкоди здоров’ю людей, тварин і рослин (все вищеперелічене ввозити і вивозити можна тільки після отримання відповідного дозволу).
5. Предмети, які були зроблені до 9 травня 1945 року (на їх вивезення необхідно спеціальний дозвіл).
6. Польська валюта та інші національні цінності без спеціального валютного дозволу. Ввозити іноземну валюту без декларації можна тільки на суму, що не перевищує € 8 000 або $ 10 000. Крім цього, вивозити валюту можна лише в межах тієї суми, яка вказана в декларації.

Ввезення тварин дозволений тільки після надання ветеринарної довідки, яка свідчить про відсутність у тварини заразних захворювань. Дане свідоцтво дійсно протягом 10 днів з дня його видачі.

Додаткову інформацію про валютні та митних законах можна отримати в Міжнародному аеропорту Варшави та митному управлінні по телефону (48-22) 650-28-73.

За порушення валютних і митних правил Республіки Польща передбачена як кримінальна, так і фінансово-кримінальна відповідальність. Наприклад за ввезення і збут винно-горілчаних і тютюнових виробів без акцизу передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років, а також штраф у розмірі від 10 тис. до 5 млн нових злотих.

.

 

13 комментариев to “Митні правила Польщі”

 1. Igor:

  А станок для гоління можна перевозити?

 2. Володимир:

  Спортивне харчування можна перевозити?

 3. Дмитро:

  Чи можна ввозити до Польщі паливні пелети та в якій кількості за один раз? Які потрібні для цього супроводжуючі документи?Дякую

 4. Оля:

  Доброго дня! Я хочу купити в Польщі обладнання для магазину. Якщо наприклад воно коштує 3000 Євро. Як це оплачується на кордоні? Дякую

 5. богдан:

  Яку кількість меду можна перевезти,одній особі ????
  І який штраш за десять літрів цієї суміші ???

 6. Юра:

  Доброго дня чи можна вести металлоискатель з Польщі на Україну.??? Дякою

 7. Олег:

  Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, як можна ввозити на територію Польщі з України сувеніри, сувенірні магніти у великих кількостях, які вимоги, яка процедура на митниці?

 8. галина:

  скільки кг оріхів можна вивозити в польщу

 9. Анастасія:

  Чи можна перевозити сірники та свічки?
  Дякую.

 10. lyba:

  Яку кількість меду можна перевезти,одній особі ????
  І який штраф за десять літрів цієї суміші ???

 11. Тетяна:

  Доброго дня, чи можна ввезти автобусом з собою до Польщі трошки меду, до 1 кг; кислих огірків та баночку маринованих грибів? А також трохи варення

 12. Vadysłav:

  Чи є мито і яке на OSB (дерев’яні плити) і в яких кількостях. Дякую!

 13. Анна:

  Доброго дня!
  Скажіть будь ласка чи можна до Польші вести сушені гриби?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19