Безкоштовна кава в Макдональдс

Безкоштовна кава в Макдоналдс

Безкоштовна кава в Макдоналдс

З 22 жовтня по 4 листопада 2013 року, з 6.00 до 10.30 ( до 11.00 по вихідних ) у всіх містах Польщі , які користуються послугами Макдональдс , можна замовити собі каву абсолютно безкоштовно. Необов’язково купувати на певну суму грошей , щоб отримати бажаний напій Бразилії , а вистачить того , що ви попросите собі кави і отримаєте його без будь-якої плати .

Схожа акція проходить і в мережі магазинів ІКЕА з понеділка по п’ятницю до 11 ранку . Всі любителі кави можуть насолоджуватися акцією два тижні, а тим хто віддає перевагу більш здоровому англійському напійові, залишається сподіватися, що найближчим часом і про них не забудуть. Тепер вранці перед навчанням сміливо вперед за кавою або на початку робочого дня , заїжджаємо в Макдональдс і замовляємо собі напій.

Чи можна два рази сходити за кавою або попросити собі відразу дві чашечки ? Думаю, що можна, під спопеляючим поглядом продавця. Чекаємо відповідного ходу від KFC та інших відомих марок — сподіваємося на безкоштовні гамбургери або схожі булочкиJ.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19