Кордони повернуться. Контроль на кордонах Шенгена

Кордони повернуться

Кордони повернуться

З нагоди Кліматичного саміту ООН на два тижні листопада буде відновлено прикордонний контроль Польщі з Чехією, Словаччиною, Литвою та Німеччиною.

На два тижні листопада Польща відновить роботу прикордонних пунктів з державами Європейського союзу. Причиною цього стане кліматичний саміт ООН, який буде в цей час проходити у Варшаві . Вчора проект постанови МВС Польщі був відправлений для міжнародних консультацій. Документ повинен бути прийнятий протягом тижня. Прес — секретар МВС Павло Майхер розповів про те, що кордони з країнами Шенгенського договору будуть закриті між 8 і 23 листопада. Усе задля дотримання безпеки.

У міністерстві готовий проект з даного питання, згідно з яким з 8 до 23 листопада контроль буде повернений на 126 наземних переходи з Чехією, 48 — зі Словаччиною, 43 — з Німеччиною, 11 — з Литвою, дев’яти морських переходів і 18 авіа. Охоплення контролю буде пристосоване до безпеки або до рівня загрози громадському порядку під час саміту, — написано в проекті.

«Відновлення контролю на внутрішніх кордонах означає не тільки можливість перевіряти тих, хто перетинає наш кордон, а й протидія попаданню до Польщі осіб, які можуть перешкодити громадському порядку, можуть його порушити , можуть нести загрозу безпеці ».

Міністерство внутрішніх справ переконує , що це не завадить туристам . Такі дії вже проводилися під час ЄВРО -2012.

« Переміщення подорожуючих тоді було хорошим, досить швидким, а кліматичний саміт — це набагато менша за масштабом подія. Так що сміємо сподіватися, що туристи зможуть досить швидко і без проблем перетинати кордон ».

Поновлення контролю торкнеться прикордонних пунктів з Чехією, Словаччиною, Литвою та Німеччиною. Це стосується також морських і авіа пунктів .

Кліматичні конференції ООН — це щорічні глобальні саміти, під час яких обговорюються дії в області кліматичної політики. У 2008 році в польському місті Познань вже проходив кліматичний саміт ООН. Цього року конференція у Варшаві відбудеться з 11 по 22 листопада.

Джерело: Полрадіо

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19