Громадянство ЄС. Еміграція

Громадянство ЄС. Еміграція

Громадянство ЄС. Еміграція

Згідно з конституцією, держава Румунія — демократична республіка, яка розташована на південному сході Європи. Столиця Румунії — місто Бухарест. Вищий законодавчий орган Румунії — двопалатний парламент, а голоава республіки — президент. Румунія входить в ООН з 1955 року, НАТО з 2004 і Євросоюз з 2007. На південно-сході Румунія омивається Чорним морем і межує з такими країнами як Україна, Молдова, Болгарія, Сербія та Угорщина. Румунія визнається (друге) подвійне громадянство. Так як, при оформленні громадянства Румунії допускається збереження іншого (попереднього) іноземного громадянства і можливість постійного проживання за межами країни. А оскільки громадянин Румунії одночасно набуває громадянство ЄС, то відповідно — румунський паспорт дозволяє працювати і проживати в будь-якій країні Євросоюзу.

29 жовтня 2009, парламент Румунії затвердив поправки до закону про громадянство, істотно спрощують процедуру отримання громадянства для мешканців Молдови. Внесені парламентом Румунії поправки до «Закону про громадянство», в значній мірі спростили процес оформлення громадянства Румунії. В сучасній редакції, цей закон надає можливість отримати румунське громадянство всім, хто проживав на території Молдови до 1940-го, тобто в той період, коли ця республіка входила до складу Румунії.

Завдяки цим змінам в законодавстві, дуже пощастило всім особам, які мають відповідні підстави для пільгового придбання румунського громадянства, а це майже третина населення Молдавії і величезна кількість осіб, що проживають сьогодні в Україні, Росії і країнах СНД. Під сучасну версію законодавства підпадає значна частка молдавського населення (нащадки румун, аж до третього коліна). Тепер, для отримання громадянства Румунії немає необхідності проходити обов’язкову співбесіду на знання мови. Відсутність співбесіди тепер дозволяє без проблем отримати румунський паспорт і російськомовним громадянам.
Переваги громадянства Румунії:

 •    Не потрібні знання румунської мови.
 •    Не потрібна зміна місця проживання, прописки.
 •     Відновлення громадянства не вимагає обов’язкового переїзду в Румунію. Мова йде про статус громадянства та отриманні на підставі нього паспорта країни ЄС, що надає повну свободу вибору, таку ж як і громадянство будь-якої країни ЄС.
 •     В Румунії дозволено мати (подвійне) друге громадянство і не потрібно відмови від першого. З 2007 року Румунія є членом ЄС із спеціальним режимом, що діє включно до 2013 року, що дозволяє знаходиться на території всіх країн ЄС без винятку, до 3 місяців без відкриття віз.
 •     З 2009 року дозволяє здійснювати офіційну трудову діяльність в більшій частині країн ЄС, таких як — Іспанія, Італія, Португалія, Ірландія і Англія, а також скандинавських країнах.
 •     З 2014 року Румунія стає повноправним членом Євросоюзу. Це дозволить працювати у всіх країнах ЄС, включаючи традиційно закриті високорозвинені держави, такі як Німеччина, Австрія, Бельгія, Данія та інші.

Стаття носить інформаційний характер.

Послуги стосовно громадянства та еміграції не надаються!

2 комментария to “Громадянство ЄС. Еміграція”

 1. руслан:

  добрий вечір.громадянам Венгрії можна виїжати в Америку на роботу без віз?або як можливо?якшо я зроблю громадянство Венгрії і буду громадянином то моя дружина може їздити зімною всюди?

 2. orest:

  прошу Вас надішліть мені будь-який лист мене дуже цікавить перебування у Польщі я розмовляю польською мовою

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19