Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

131 комментарий to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. Таня:

  Як мені взнати на скільки дали депортацію і яку суд рішив постанову , так як мав бути в Томашові Любельському.Буду деже вдячна за інформацію

 2. Володимир:

  Як мені взнати наскільки мені нали департацію?

 3. Андрій:

  Як дізнатися про строк дипартації із бази sis

 4. Юрій:

  Як дізнатися наскільки мені дали департацію із бази sis?

 5. Пшик Олександр Ярославович:

  На скільки в мене депортація і до котрого числа коли я можу виііжати

 6. Viktor:

  Добрий день ! Під скажіть як взнати кінець депортації документи про депортацію загублені. Чі може є якісь бланкі запросу? Дякую

 7. Микола:

  Як взнати чиє депортація з sis

 8. Микола:

  ДОброго дня!
  Хочу взнати чи є ще мої ДАНІ в СИСТЕМІ SIS чи немає?

 9. Іван:

  Доброго дня мене Польща занесла у базу даних сіс за що мене дали у цю базу я незнаю мене повернули із кордону додому і сказали що всі питання до Польщі як можна знати скільки ще часу я буду у цій базі??? Буду дуже вдячний???

 10. Руслана:

  Доброго дня мене Словаччина занесла у базу даних сіс за що мене дали у цю базу я незнаю мене повернули із кордону додому і сказали що всі питання до Словаччини як можна знати скільки ще часу я буду у цій базі??? Буду дуже вдячна

 11. Ольга:

  Як можна узнати чи занесена в систему SIS

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19