Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

170 комментариев to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. Назарій:

  як дізнатись чи можна перетинати кордон Європейського союзу і чи погашені всі мої борги?

 2. Саша:

  Доброго дня!28.04.2011 прибл. о 15.00 год поліцією с. Людвігсдорф було тимчасово затримано мене з угорською шенген — візою, виданою для туристичних поїздок в Угорщину. Це вже була 3 така віза, по якій я їздив по Європі і жодного разу не виникало в мене проблем. Через 2 тижні я був депортований в Україну. Скажіть, будь — ласка, чи можу я зняти заборону на в,їзд у країни шенген — зони? Чи можна пробувати їхати на Польщу, адже пройшло стільки часу? Паспорт біометричний

 3. Мар'яна:

  Як дізнатись чи є департація?

 4. Максим:

  Доброго дня.02.05.2018 дали депортацію з Чехії на рік. Чи можу я виїхати зарас по біометричному паспорту??

 5. Марія:

  Як дізнатися чи є департація

 6. Назар:

  Як я можу дізнатись чи маю я право на виїзд в Європу по біометртчному паспорту

 7. Тимчук любов:

  Як дізнатись на який термін заборона в’ізду. Ічи якісь борг.

 8. Любов:

  Скажіть будь ласка як я можу дізнатись чи можу їхати до Польщі. У чоловіка була депортація на 3 роки а у мене штраф.

 9. Світлана:

  У мене депортація на польському кордоні за несвоєчасний перетин на півроку з 6.07.19. подавала на робочу чешську візу в грудні, віза мала бути з 12.01.20.прийшла відмова,тепер потрібно робити нові документи в Чехії і знову подавати на візу,але як знати чи через 2 місяці нададуть візу,чи знімуть із СІС чи потрібно подавати запит.я чи можна на кордоні який видав заборону,поїхати і зняти заборону на місці,дайте пораду.

 10. Таня:

  Доброго дня як дізнатись чи є у чоловіка департація

 11. Людмила:

  Добрий вечір, як дізнатися чи є департація?

 12. Леся:

  Моя мама народилася 1946 в Польщі і була переселена в 1946 на Україну.В графі національність -українка.Чи можу я претедувати на КП.І де можна

  взнати хто по національності мій прадід .Його фамілія Свадовський Бенедикт.Мама переселена з с.тудорковичі ,грубешівського повітуту,люблінського в-ва,польша.Прадід помер ще в Польші і не був переселений.

 13. Степан:

  Чи можу дізнатися чи є я вбазі даних

 14. Людмила:

  Доброго дня. Мого чоловіка видворили з країни. Допоможіть отримати інформацію чи це депортація.

 15. Надія:

  Доброго дня! Як дізнатися чи є депортація?

 16. Марина:

  Як перевірити себе в програмі?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19