Нічна Польща

   

Нічна Польща

Нічна Польща

У Польщу приїжджають туристи зі всього світу, але хтось із них горить бажанням вивчити історію та побувати на відомих курортах, а когось манять екстрим та нічне життя.

Що ж може запропонувати сучасна Польща любителям нічних розваг?
    Отже, багато нічних клубів, ресторанів, дискотек та інших розважальних закладів працюють без вихідних і до ранку. Великою популярністю користуються польські бари, які часто називають «пабами». Але з британськими закладами вони не мають практично нічого спільного, хоча багато з них за стилем таки нагадують шотландські та ірландські паби. Тим не менше, кожен польський «паб» може похвалитися своєю унікальною історією та атмосферою.

    А режим їх роботи часто визначається фразою «до останнього клієнта».
Любителів провести ніч в шаленому ритмі, , до себе в гості запрошують польські дискотеки. Поляки нині люблять «відриватися» під техно, диско, хіп-хоп, джаз, хард-рок … взагалі, полюбляють музичне «асорті».
    Серед усіх великих міст особливо виділяється Краків, адже в ньому на Головній Ринковій площі розташовуються чудові бари, ресторани і кафе, оформлені з приголомшливим смаком. Ці заклади доступні всім, тому в них можна побачити і ділків бізнесу, пенсіонерів, і звичайних студентів, і, звичайно ж, іноземних туристів.
    Крім Кракова своїми ресторанами славляться такі міста як Сопот, Гданськ, Вроцлав, Познань і Лодзь. В останньому, до речі, є свій «Бермудський трикутник» — 4-кілометровий торговий тракт з рекордною кількістю розважальних закладів, що розташувалися на ньому. І правда, там дуже легко заблукати!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19