Лодзь

На фото панорамний вид на місто Лодзь.

Лодзь

Лодзь

Протягом досить довгого часу в Польщі одне із її міст не привертало до себе уваги туристів, так як було в основному об’єктом швидше технічного, ніж архітектурно-культурного призначення.

Місто Лодзь завжди вважалося містом фабрик та свого роду сірої буденності, не те що інші міста Польщі та незважаючи на його і раніше тут існуючі ландшафтні та архітектурні цінності не вважалося туристичним. Проте останнім часом ситуація докорінно змінилася.

На фото ви бачите центр міста у вечірній час.

Польща, місто Лодзь - центр

Польща, місто Лодзь - центр

На сьогоднішній день не мала кількість туристів приваблює відмінно відреставроване та прибране згідно всім європейським стандартам місто, яке славиться пам’ятниками сецессионної та еклектичної архітектури. Не варто забувати і про те, що в місті є не мала кількість чудових музеїв тао унікальні промислові архітектурні комплекси 19 століття.

Польща, місто Лодзь - вулиця

Польща, місто Лодзь - вулиця

Головною визначною пам’яткою міста стала його вулиця, яка завоювала не меншу популярність  ніж приміром Маршалковське вулиця в столиці країни. На вулиці Петровська розташовано в принципі все що необхідно як для життя самого міста, так і для того, що б зацікавити приїжджих сюди туристів. Головні міські будівлі, затишні кафе, чудові ресторани, дискотеки, паби, антикварні та сувенірні лавки, шикарні магазини, кінотеатри … Іншими словами, просто абсолютно все.

На фото ви бачите будівлю університету міста Лодзь.

Польща, місто Лодзь - університет

Польща, місто Лодзь - університет

Якщо говорити про місто в загальному цілому то Польща розцінює Лодзь не тільки як великий центр економіки та торгівлі, але ще й як науковий, освітній та медичний центр. Місто високо цінується за багату спадщину традицій та новітні досягнення.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19