Польща — Росія: НІЧИЯ (1:1)

Втамування пристрастей

Втамування пристрастей фанатів

В продовження не простій ситуації у зв’язку з проведенням маршу російських уболівальників, у Варшаві відбулися зіткнення учасників акції з польськими радикально налаштованими фанами. Сам марш стартував недалеко від Війська Польського в центрі столиці та закінчився біля Національного стадіону. Незважаючи на задіяні зусилля по збереженню безпеки навколо заходу, прийняті польськими поліцейськими, сутичок уникнути не вдалося. Уже на підході до місця проведення матчу мобільні групи негативно налаштованих польських уболівальників атакували російських «колег». Сталося кілька бійок, що закінчилися розбитими головами та пролиттям крові. У свою чергу, поліція Варшави дала попереджувальні шумові постріли в повітря та застосувала водомет в люто налаштованих фанів. Були затримані особи, як з польської, так і з російської сторони.

Охорона порядку

Охорона порядку

Після того як ситуація вирішилася, марш російських уболівальників закінчився, пристрасті вщухли та усі мирно вирушили дивитися прийдешній матч на стадіон.
Матч польської та російської збірної був насичений  ігровими моментами і кінцевий нічийний результат (1-1) як не можна краще відображає ситуацію на футбольному полі. Можливо, завдяки такому паритету, після гри вдалося уникнути нових зіткнень між уболівальниками обох команд — настав спокій.
Після аналізу ситуації що склалася до матчу було затримано 184 хулігана, які брали участь в бійці (150 поляків і кілька десятків росіян).

 

 

Результати вирішення стосунків

Результати вирішення стосунків

Prosze do Polska

Prosze do Polska

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19