Польща видала рекордну кількість віз

Польща видала рекордну кількість віз

Польща видала рекордну кількість віз

Протягом 2012 польські консули видали рекордну кількість віз — більше 1 млн. 300 тис.
Найбільше дозволів на в’їзд до Польщі отримали громадяни Росії та країн Східного партнерства — в основному України та Білорусії. Самими «продуктивними» виявилися Генеральні консульства Польщі в Львові, Мінську та Калінінграді.
Директор Департаменту консульської служби МЗС Марек Цесельчук пояснює, що така велика кількість виданих віз є наслідком співпраці дипломатів із зовнішніми фірмами.
— Нам вийшло досягти ситуації, коли візовий рух між Польщею та державами Східного блоку, тобто нашими східними партнерами, повернувся до рівня з часу вступу Польщі до Шенгену.
Ми змогли досягти цього не тільки завдяки створенню консульств, але і в першу чергу, завдяки візовому аутсорсингу, який впроваджений на території Російської Федерації та в Україні — заявив дипломат.
Останнім часом Міністерство закордонних справ Польщі ухвалило рішення щодо відкриття нових консульств в Донецьку та в російському Смоленську.
Також, у прес-службі МЗС Польщі повідомляють, що в 2012 році Генеральні консульства Польщі в Україні видали понад 7,5 тис. Карт Поляка громадянам України. З 2007 року, після прийняття в Польщі відповідного закону про Карту Поляка, власниками даного документа стало 46 тис. 514 громадян України.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19