Польське взуття

Польське взуттяЯ вже розповідав раніше, що більшості полякам притаманно робити покупки в галереях та салонах, і це зручно, оскільки в одному місці зосереджено велику кількість бутиків, де перед покупкою речі можна подивитися, вибрати потрібний розмір та приміряти. Однак це правило (покупок в галереї) щодо взуття часто не спрацьовує. Я роблю такий висновок на підставі порівняння взуття, яке носять молоді люди, яких я бачу кожен день на вулицях міста, з асортиментом взуття, яке продається в поширених по всій Польщі взуттєвих салонах і магазинах одягу.

Так, в магазинах одягу (Zara, Bershka, diverse, H & M, Big Star, Cropp та ін) можна знайти підходяще взуття, однак його асортимент в таких магазинах вельми обмежений. Слід шукати фірмові магазини виробників взуття, наприклад Bata (Білосток: Галерія Бяла, вул. Мілоша 2 та Галерія Ашан на вул. Продукцийна 84; Гданськ: Галерія Балтицка, вул. Грюнвальдська 141; Люблін: Галерія Оркана, вул. Оркана 6) та ін .

В багатьох галереях розміщені спеціалізовані взуттєві салони CCC та Deichmann. Тим не менше і тут далеко не завжди вдається побачити те, що нам хотілося б купити. У салонах CCC широкий асортимент недорогого взуття. Взуттєві салони Deichmann в певній мірі задовольняють запити молодих поляків на взуття, яку ми називаємо кросівками. Молодь у Польщі з задоволенням купує таке спортивне взуття, особливо Nike та Lacoste. Дуже часто таке взуття купується на allegro.pl, де вибір моделей і кольорів багаторазово багатшим ніж у взуттєвих салонах, та й ціни, як правило, нижче.

Словничок

Buty [Бути] — черевики, кросівки, взуття;
Czółenka [Чуленка] — дамські туфлі;
Kalosze [Калоше] — гумові чоботи;
Klapki [Клапкі] — «шльопанці»;
Obuwie sportowe [Обувє спортове] — кросівки, а також інша спортивна взуття;
Trampki [Трампкі] — взуття з тканини та на гумовій підошві, яку ми називаємо кедами та напівкедами.

Польські взуттєві бренди

ComfortShoes
     Повний асортимент домашніх туфель: дамських, чоловічих і дитячих, по останній моді кожного сезону.
     http://www.comfort-shoes.com.pl/

     Nikta
     Продаж швейних машин-нових та б.в., а також всі витратні матеріали, запчастини та аксесуари для швейного і взуттєвого виробництва.
     http://www.nikta.pl/

     ConhPol
     Широкий асортимент чоловічого, молодіжного і жіночого взуття з натуральної шкіри. Широка гама взуття високої якості, зшита за останніми напрямками моди.
     http://www.conhpol.com.pl/

     Forma
     Виробництво чоловічого взуття на будь-який сезон, а також сезонної роботи.
     http://www.forma-buty.com.pl/

     Riko
     Виробництво взуття, в тому числі для «чутливої стопи», яка задовольнить навіть найвибагливіших покупців. Широка гамма виробів на будь-який смак.
     http://www.riko.com.pl/

     Koma
     Виробництво взуття, в тому числі для «чутливої стопи», яка задовольнить навіть найвибагливіших покупців. Широка гамма виробів на будь-який смак. (це не помилка пошуку)
     http://www.koma-buty.pl/

     Diana
     Виробництво взуття
     http://www.diana.pl/

 

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19