Польські фірми шукають монтерів, зварювальників та механіків

Польські фірми шукають монтерів, зварювальників та механіків«Жечпосполита» на першій шпальті публікує статтю про працевлаштування. «Кваліфікований фізичний працівник очолює список найбільш потрібних професій у Польщі. 32% фірм зазнають труднощів у пошуку працівників з потрібною кваліфікацією, а 63%, не знайшовши на ринку праці високоспеціалізованих кадрів, інвестують в професійний розвиток своїх співробітників. Тенденція з браком робочих рук спостерігається у всьому світі — пише видання і перераховує конкретні професії, на які великий попит у Польщі: механік, монтер, електромонтер, оператор машинних установок, зварювальник.

 

Томаш Майор, голова Палати польських роботодавців, до якої входять близько 1500 фірм, стверджує, що «більшість хороших польських зварників працює на Заході, де можна заробити в кілька разів більше, ніж у себе в країні». «Роботодавці — пише газета в коментарі — завжди скаржаться на відсутність відповідних працівників, така їхня натура. (…) Але ж не всі талановиті і бажаючі працювати люди виїхали за кордон — доказом цього є хоча б те, що найбільшим плюсом інвестиційної привабливості Польщі експерти називають добре кваліфіковану робочу силу ».

 

З досліджень групи Manpower випливає, що список дефіцитних професій у Польщі такий же як в Європі, і в світі. Проте в Польщі у двох третин працездатного населення відсутні технічні знання, а в Європі — у однієї третини. «Проблема полягає в польській освітній системі, програми якої зовсім не враховують потреб на ринку праці» — підсумовує «Жечпосполита».

 

Джерело: «Жечпосполита», Полрадіо

Якщо Вам потрібна робоча віза в Польщу — ми з радістю Вам допоможемо

2 комментария to “Польські фірми шукають монтерів, зварювальників та механіків”

  1. Ірина:

    Доброго дня! Скажіть будь ласка : чи обовязково після закінчення робочої візи чекати півроку для подачі на наступну роб візу, чи є якісь інши варіанти? Якщо це обовязково, то чи можу я отримати хоча б короткострокову візу, чи я не маю право отримувати візу півроку взагалі ? Та чи обовязково буде предявляти документи в консульстві щодо моєї минулої роботи в Польші, справки щодо сплату налогів ?

  2. Доброго дня! Скажіть будь ласка : чи обовязково після закінчення робочої візи чекати півроку для подачі на наступну роб візу, чи є якісь інши варіанти? Якщо це обовязково, то чи можу я отримати хоча б короткострокову візу, чи я не маю право отримувати візу півроку взагалі ? Та чи обовязково буде предявляти документи в консульстві щодо моєї минулої роботи в Польші, справки щодо сплату налогів ?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19