Щецинська морська академія

Щецинська морська академія

Щецинська морська академія

ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

        Вже не для кого не секрет, що навчатися безкоштовно у польських державних закладах можуть іноземці, які мають Карту Поляка. А чи можна отримати європейський диплом безкоштовно тим, у кого немає такого документу? Так, звичайно, є вузи, які пропонують безкоштовне навчання іноземцям  на певних спеціальностях на умовах конкурсу.

Мова йде про Щецинську Морську Академію – державну Вищу Школу, цікаву не лише умовами вступу, але й умовами навчання, проживання, а головне – працевлаштування за отриманою у вузі спеціальністю!

Більше 3-х тисяч студентів навчається на 4-х факультетах: транспортний, економічний, навігаційний та механічний, на 25 спеціальностях. Академія проводить 2-х ступеневу очну та заочну підготовку, при якій випускники отримують всебічні теоретичні знання та практику, а також дуже гарні знання іноземних мов. Більше 900 місць у двох студентських гуртожитках, басейни, спортзали, їдальня – все це у розпорядженні студентів Академії.

Більше 1200 викладачів (в т.ч. 45 із них мають морські дипломи — капітанів дальнього плавання та старших-офіцерів-механіків) з великим досвідом, цікаво та інноваційно викладають досить непрості ази судової механіки, морської інформатики, логістики  та ін.

Високий рівень підготовки у Академії забезпечується сучаcною лабораторною базою, яка нараховує в собі 30 лабораторій на судномеханічному та судноводійському факультетах, в тому числі плаваючу вимірювально-гідрографічну лабораторію та планетарій, тренажери, а також Центр Інженерії Морського Руху. Щецинська Морська Академія має власне науково-навчальне судно  «NavigatorXXI», на якому курсанти проходять плавальну практику. На судні проводять різноманітні наукові дослідження по гідрології морського середовища, рівня забрудненості води та ін. На думку незалежних експертів, судно з його дослідницькою базою є однією із кращих морських дослідницьких одиниць в світі!

Слід зауважити, що вуз готує керівний судовий екіпаж, а не матросів.Крім того, навчатися можна безкоштовно, отримуючи стипендію. Рекомендована умова для вступу – навчання на платних 2-хмісячних курсах вивчення польської мови, ціна яких 1200 злотих на місяць.

Реальний вуз з перспективними спеціальностями чекає бажаючих реалізувати себе та отримати європейський диплом з можливістю подальшого працевлаштування!

One Response to “Щецинська морська академія”

  1. Паша:

    Чув що в цьому році вже не приймають на безкоштовній основі(без карти поляка). Чи, все ж таки, приймають?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19