Школа у Варшаві

Школа у Варшаві

Школа у Варшаві

Велике європейське місто —  Варшава, сьогодні є центром освіти. Це динамічне, розвинене місто, яке має велику мережу середніх та вищих навчальних закладів. Освіта у Варшаві представлена  початковою школою, ліцеями, професійними училищами та вищими навчальними закладами.

Школа у Варшаві сьогодні — це гарна підготовка молоді для вступу до вищих навчальних закладів та для здобуття професійної освіти. Шкільна освіта у Варшаві триває 12 років і складається з 2-х етапів: початкова ступінь — перші 8 років навчання та ліцей — 4 роки. Польські ліцеї мають два типи — технічне і загальну освіту. Класи варшавських шкіл прекрасно оснащені та обладнані сучасною технікою та комп’ютерами. Вчителю надані всі ресурси та матеріали, довідкова та науково-популярна література, щоб на високому професійному рівні проводити уроки. Школи Варшави невеликі, класи комплектуються таким чином, щоб кожному учневі можна було приділити достатньо уваги.

Освіта в школах Варшави безкоштовна. Матеріальна батьківська підтримка спрямована на заохочення дітей, які прагнуть добре вчитися. Під час канікул, багато варшавські школярі відправляються в поїздки в сусідні країни Західної Європи.

Для дітей в школах Варшави створені всі умови, щоб визначитися зі своєю майбутньою професією, тут проводяться лекції, запрошуються фахівці з різних галузей господарства. У спеціально обладнаних класах хлопцям пропонуються для вивчення та дисципліни, які їм будуть необхідні для отримання обраної професії. Відмінна матеріальна база, добре оснащені майстерні — все створено для отримання професійних навичок.

Школи Варшави пропонують хлопцям паралельно з загальною освітою отримати додаткові знання і вміння в тій чи іншій області: іноземні мови, навички кулінарного мистецтва, водіння автомобіля. Тут організовані чудово оснащені сучасними матеріалами та обладнанням художні, театральні, музичні об’єднання школярів під керівництвом високопрофесійних викладачів. Школи Варшави добре оснащені спортивним інвентарем, є просторі спортивні та тренажерні зали. Тут все робиться для різнобічного розвитку підростаючого покоління.

4 комментария to “Школа у Варшаві”

 1. микола:

  Доброго дня!мене цікавить Середня освта в Польщі. Я прочитав вашу статтю про навчання в Варшавській школі. Скажіть будь ласка, як можна в неї вступити та скільки це буде коштувати ?

 2. Добрий день
  Я хочу вчитися в Варшаві після 9 класу в школі скажіть це можливо? А потім там поступати в вуз
  Скільки це буде коштувати чи це реально безкоштовно
  Які потрібно документи чи ше шось
  Дякую

 3. Наталя:

  Доброго дня! Хочу доньку забрати до Польщі .. Але вона ще вчиться зараз в 9му класі чи можливо таке щоб після нового року вона довчилася в Польській школі? І які потрібні документи і скільки буде коштувати? Спасибі.

 4. Євгенія:

  Доброго дня, я б хотіла запитати як можливо потрапити до Вашої школи, що для цього потрібно?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19