Шопінг віза в Польщу

Шопінг віза в Польщу

Шопінг віза в Польщу

Польща продовжує відкривати Шенгенські візи на західній Україні з метою закупівель товарів. Можливість отримати шопінг візу в Польщу зможуть жителі п’яти областей таких як:

 • Львівська
 • Закарпатська
 • Тернопільська
 • Івано-Франківська
 • Чернівецька

Адже через близькість кордону представники даних областей, часто виїжджають до Польщі з метою масових покупок.
Першу таку візу, можна отримати на термін до семи днів, друга віза буде вже від півроку до року отримання якої, буде здійснюватися тільки в тому випадку, якщо особа докладе до відповідних документів іменний чек на будь-яку суму, навіть якщо ця сума не буде перевищувати вартість проїзного талона, в міському транспорті.

Цей чек буде доказом та підтвердженням того що, перша віза була використана за призначенням. Особа, яка отримала шопінг візу, також може відвідати будь-яку іншу країну Шенгенської зони, але покупки повинні здійснюється виключно на території Польщі.

Введення цієї візи є лібералізацією візового режиму між Україною та Польщею, що в свою чергу допомогло вирішити безліч проблем, таких як економія коштів та часу для людей. Нагадаємо: раніше, щоб здійснити подібний виїзд до Польщі, людині потрібно було відкривати бізнес візу, що в деякій мірі не відповідало дійсному візиту, тим самим доставляло набагато більше невиправданого клопоту.

4 комментария to “Шопінг віза в Польщу”

 1. Петро:

  Хочу отримати шопінг візу в Польщу, що потрібно, скільки коштує і термін отримання?

 2. Ірина:

  Хочу отримати шопінг візу, за який термін вона може бути готова ? І які документи потрібно?

 3. Діана:

  Потрібна шопінг віза, але я з Києва. Можливо мені відкрити шопінг візу? в які терміни робиться та які документи потрібні?

 4. Тетяна:

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, які потрібно документи щоб отримати шопінг візу в Польшу скільки часу часу треба на її виготовлення ??????????

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19