Ваш незабутній Новий рік у Польщі

Ваш незабутній Новий рік у Польщі

Ваш незабутній Новий рік у Польщі

Зустріч Нового року — подія радісна , завжди хвилююча , дивовижна . «З Новим роком ! З новим щастям! » — Ці прості слова ми вимовляємо з особливим почуттям і настроєм.
Новий рік — свято чарівне, по-особливому улюблене! З цим навряд чи хтось сперечатиметься. Яскраві блискучі вітрини магазинів, розпродажі та покупки, передноворічне пожвавлення та жвавість, ошатні прикрашені кульками ялинки, новорічні ранки, блакитні вогники (не плутати з новорічною програмою), ну і найголовніше — подарунки під ялинкою від Діда Мороза!

Недовго залишилося чекати настання Нового року, і всі ми готуємося відсвяткувати його по- різному: одні вдома в колі сім’ї, інші з друзями на дачі, а хтось виїжджає за кордон.
Де можна зустріти Новий рік у Польщі ? Що краще: гори , море або озера ? Надаємо вашій увазі найпопулярніші місця , куди люблять приїжджати гості з України, Білорусі та Росії.

Закопане (Zakopane ) — мабуть , найвідоміше місце для зустрічі новорічних свят. Місто називають зимовою столицею Польщі. У цьому курортному містечку створені всі умови для зимового відпочинку: гірськолижні комплекси для професіоналів, любителів і дітей, SPA — салони, аквапарки.

Усталений стереотип говорить — якщо їхати кататися на лижах до Польщі, то в Закопане. Безперечно: це гарне місце для початківців і тих, кому хочеться просто розвіятися. Водночас Польща пропонує й інші гірськолижні центри, які не поступаються Закопане : з зручним сполученням , доглянутими трасами , новими підйомниками і непоганими розвагами.

Щирк ( Szczyrk ) — в силу природних умов, безлічі підйомників у чотирьох зонах катання і близькості їх нижніх станцій, це містечко біля підніжжя гір Шкшічне ( Skrzyczne ) ( 1257 м ) та Клімчок ( Klimczok ) ( 1117 м). На Шкшічне знаходиться складна у всій Польщі чорна траса. І тут же — проста зелена траса протяжністю 5 км . Вважається , що це найдовша траса в країні. Гірськолижні комплекси, аквапарки та інші місця розваги ви знайдете і в таких туристичних містах, як Вісла ( Wisła ) та Звардонь ( Zwardoń ) .

Одним подобаються більше гори, а іншим море. Скільки людей — стільки й думок. Гданськ ( Gdańsk ), Гдиня (Gdynia), Сопот (Sopot ) — найвідоміші міста, які люблять відвідувати гості зі Східної Європи. Любителів історичних пам’яток запрошуємо до Гданська. Сопот — хоч і маленький , але дуже дорий. Місце, де польські політики люблять купувати нерухомість. А ось Гдиня , мабуть, кращий варіант. Доступні ціни , близькість моря. Та й взагалі — це просто красиве та приємне місто. Кожен турист знайде тут щось для себе : кафе, ресторани, історичні місця, порт і багато чого ще.

 Ми вже були в горах , потім на Балтиці і тепер Мазури — «зелені легені Польщі». Ліси, озера, шашлики і кулиги, катання на санях по лісі. Все це вас чекає, якщо ви зважитеся зустріти Новий рік у таких місцях як Гіжицко ( Giżycko ), Мронгово (Mrągowo ), Біскупєц ( Biskupiec ), Миколайки ( Mikołajki ).

Польські готелі та мотелі пропонують широкий спектр послуг для наших гостей, бажаючих провести Старий і зустріти Новий рік в РП. Привабливі ціни, a також спеціальні пакети для сімейних пар і великих компаній.

Як зустрінеш Новий рік — так його і проведеш. Так що постарайтеся вже зараз запланувати собі свято так , щоб провести його весело , цікаво і незабутньо .

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19